Menu Forum

DJ na svatbu 24.8.2019

27. čer 2019  • 
fotoportrét
fotoportrét
vkmichaelavk
Registrovala se 5. června 2019 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Praha.
  • Svatba bude 24. srpna 2019
fotoportrét
fotoportrét
vkmichaelavk
Registrovala se 5. června 2019 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Praha.
  • Svatba bude 24. srpna 2019
 Dobrý den, sháním DJ na svatbu v termínu 24.8.2019 už jsem jich pár kontaktovala a všichni jsou už zabráni nenašel by se někdo kdo by byl ještě v tomto termínu volný
12. čer ve 20:57  •  Svatba bude v srpnu 2019  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
mikien
Love Life Land
PRO

Hudba a zábava - Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
mikien
Love Life Land
PRO

Ahoj...doporučuji Michal Vrábel. Výborný DJ a strašně fajn. Vyšel nám ve všem vstříc.
12. čer ve 21:27  •  www.art-gang.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuokor
1
Registrovala se 21. září 2018 na beremese.cz. Přidala 28 příspěvků a 3 inzeráty. Region Blansko.
fotoportrét
fotoportrét
zuokor
1
Registrovala se 21. září 2018 na beremese.cz. Přidala 28 příspěvků a 3 inzeráty. Region Blansko.
 Ahoj my měli DJ Radka. Měl i bublinky a mlhu. A jeho moderování skvělé. Mohu poslat kontakt
12. čer ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
djmech (37 r.)
Profesionální DJ na svatbu - Ondra Seidl
Ondřej Seidl PRO

7

“Kratičký sestřih záběrů ze tří naprosto odlišných svateb, které i přes to měli hodně společného... 3 party skvělých lidí, spoustu zábavy, tanec až do rána a také moji maličkost. Měl jsem tu čest na těchto svatbách zajišťovat moderování, zábavu, muziku, CO2 mlhu, svatební hry, světla i zvuk a spoustu dalších drobností, kterými se snažím každou další svatbu dělat lépe a”
(Před 3 dny)

fotoportrét
fotoportrét
djmech (37 r.)
Profesionální DJ na svatbu - Ondra Seidl
Ondřej Seidl PRO

7

“Kratičký sestřih záběrů ze tří naprosto odlišných svateb, které i přes to měli hodně společného... 3 party skvělých lidí, spoustu zábavy, tanec až do rána a také moji maličkost. Měl jsem tu čest na těchto svatbách zajišťovat moderování, zábavu, muziku, CO2 mlhu, svatební hry, světla i zvuk a spoustu dalších drobností, kterými se snažím každou další svatbu dělat lépe a”
(Před 3 dny)

Dobrý den, termín mám volný a rád přijedu zahrát na vaši svatbu. Bublinky a mlhu mám také emoticon ...a mimo to i přes 20 let praxe s hraním na svatbách, večírcích, diskotékách a jiných společenských akcích.
Kompletní nabídku najdete na mém webu. Budu se těšit na zprávu. S pozdravem Ondra Seidl
13. čer v 09:01  •  www.hrajisvatby.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Na reklamu slouží profil Profesionála".
13. čer v 09:47 • erikkus
fotoportrét
fotoportrét
reco
Dj Jaroslav Jung - RECORD Dj na svatby ,oslavy , firemní a kulturní akce
PRO

Hudba a zábava - Region Náchod
1
fotoportrét
fotoportrét
reco
Dj Jaroslav Jung - RECORD Dj na svatby ,oslavy , firemní a kulturní akce
PRO

Hudba a zábava - Region Náchod
1
 Dobrý den,
termín mám ještě volný a nabídku posílám do IP.
Zdravím a přeji hezký den Jaroslav Jung
fotoportrét
fotoportrét
djliborek123 (46 r.)
Dj Libor Kralovič
Dj Libor Kralovič PRO

Hudba a zábava - Region Kladno
75

“Milé nevěsty, chystáte se na svatbu a chcete mít nezapomenutelný zážitek ???..... neváhejte a kontaktujte mě. Nakoukněte do mého profilu :-) . Zařídím ozvučení obřadu, zajistím večerní zábavu, připojím karaoke... a jiné a jiné :-) Dj Libor”
(Před 7 lety)

fotoportrét
fotoportrét
djliborek123 (46 r.)
Dj Libor Kralovič
Dj Libor Kralovič PRO

Hudba a zábava - Region Kladno
75

“Milé nevěsty, chystáte se na svatbu a chcete mít nezapomenutelný zážitek ???..... neváhejte a kontaktujte mě. Nakoukněte do mého profilu :-) . Zařídím ozvučení obřadu, zajistím večerní zábavu, připojím karaoke... a jiné a jiné :-) Dj Libor”
(Před 7 lety)

Dobrý den, posílám nabídku do IP emoticon
S pozdravem
Dj Libor Kralovič
13. čer ve 13:55  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.djlibor.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
djhenry (41 r.)
DJ HENRY - ALFA Agency Art
Jindřich Huňka, DiS. PRO

Hudba a zábava - Region Olomouc
PRO Shop: 1 inzerát
1

“DJ HENRY / ALFA Agency Art představuje promo video pro všechny zájemce o služby. Jsme Vám k dispozici... https://youtu.be/uSizfLBoeTU”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
djhenry (41 r.)
DJ HENRY - ALFA Agency Art
Jindřich Huňka, DiS. PRO

Hudba a zábava - Region Olomouc
PRO Shop: 1 inzerát
1

“DJ HENRY / ALFA Agency Art představuje promo video pro všechny zájemce o služby. Jsme Vám k dispozici... https://youtu.be/uSizfLBoeTU”
(Před 2 lety)

@vkmichaelavk Dobrý den, slečno nevěsto,
v termínu sobota 24.08.2019 Vám na Vaší svatbě rád budu k dispozici.
Nabídku Vám, s dovolením, zasílám zprávou zdejší Interní pošty.
Doufám v naši budoucí spolupráci a bezchybnou realizaci Vašeho “Dne D”.
27. čer v 00:20  •  www.alfaagency-art.com  • Odpověz  •  To se mi líbí