DJ na svatbu 24.6:2017 Příbramsko

Ahoj nevěsty, ocením teď jakékoliv rady, tipy....svatbu máme 24.6.2917 na Příbramsku a sháníme DJ. Několik jsem jich již obepsala, ale jsou již obsazení. Jak dlouho Vám trvalo sehnat DJ? Kde jste hledali? Nemáte nějaké doporučení na dobrého DJ?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
@seryl15 Já ještě obsazen nejsem, pokud to chcete změnit, ozvěte se, informace máte v interní zprávě, nebo je najdete na mém webu uvedeném níže. Hezký den, Mirek :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolte mi nabídnou svoje služby, Již 4 rokem zprostředkovávám vše od nazvučení obřadu až po Party do ranních hodin. Více info v soukromé zprávě. Přeji příjemný zbytek dne a každopádně gratuluji - ať se daří. S pozdravem DJ Brad - Roman Seidl
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, nabídka zaslána do IP ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, sice nemohu odpovedet na prvni cas dotazu, ale dovolim si Vam zaslat svoji nabidku.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám nabídku do IP.... ;-) S pozdravem Dj Libor Kralovič
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?