Dj na svatbu 23.7.2022

15. kvě 202260

Dobrý den.
Nemáte tip na Dj na svatbu 23.3.2022 z okolí Hradce Králové, který bude za příznivý peníz (ideálně do 5tis) - muže to být i začátečník.

Díky.
Ž.

 • Toto opravdu není dobrý nápad. DJ začátečník svatbu nezvládne, na svatbu musí mít člověk dlouhou praxi a obrovský rozhled, a také k té akci musí patřičně přistupovat. Pokud opravdu nehodláte investovat více než 5 tisíc, vytvořte si raději vlastní playlist na Spotify, půjčte si repro a jeďte podle svého. Začátečníka ne, a DJ, který Vám slíbí svatbu za 5k (pokud to nebude jen večírek na 5 hodin), nejspíš nakonec ani nepřijede, případně Vám svatbu může i zkazit. Za kvalitní službu je třeba si řádně zaplatit, celá svatba není levná záležitost, a aby se zkazila kvůli pár ušetřeným tisícům, to jistě nechcete.

 • Ano. Muzete mit dje na svatbu za 5 tisic ale rozhodně necekejte kvalitu. Na nekterych vecech se vyplati nesetrit a DJ je jedna z nich. Pokud ovsem chcete mit zkazeny cely den diky spatne hudbe, nekvalitní technice a neprofesionálnímu vystupovani, určitě vam to nejaky zavatecnik odehraje

 • To jim nevysvetlite... Hlavni je ze to bude levný... Mimo to - je dost nerealny takhle pozdě někoho sehnat. DJ se řeší jako vše min rok předem, pul roku ještě ok, ale 2 měsíce před svatbou?
  No snad někoho najdete, ale zkuste popremyslet o tom co píšou pánové... Maji pravdu

 • Sponzor fóra
 • Dobrý den, zcela chápu, že nechcete dát za svoji svatbu, jak se říká "ranec", nicméně dovolím si malou úvahu - uvažujete "šetřivě" stejně třeba i o svatební tabuli, například doporučíte majiteli penzionu, aby si na vaši svatbu zaměstnal začínajícího levnějšího kuchaře jen proto, aby jste ušetřili? Při objednání svatebního dortu, cukroví, koláčků také řeknete ve výrobně, že klidně ať to udělá nějaký učeň a ať vám to nevyrobí kvalitně z drahého másla a dalších ingrediencí, ale raději z nějakého obyčejného laciného margarinu, protože i to lze a může to na první pohled dokonce vypadat skvěle a pokud neochutnáte rozdíl nepoznáte...
  A tak bych mohl pokračovat dál. Svatba je ideálně jednou za život a věřím, že každý by si měl uvědomit, že chceme li být skutečně spokojení, pak v jakémkoliv oboru kvalitní službu - profesionála je potřeba také dobře zaplatit - ať je to kuchař, cukrář, Dj, fotograf..
  Proto souhlasím s kolegou Djem Caesarem, že začátečník není úplně nejlepší volba. Berte to prosím jen jako radu, protože věřím, že každému záleží (nebo by mělo) na tom, aby tento slavný a vyjímečný den proběhl k naprosté spokojenosti všech zúčastněných a stal se ve vašem životě v tom nejlepším slova smyslu nezapomenutelným 🙂

 • DJ Libor to popsal a shrnul moc pěkně 🙂
  Prostě když poptáváte za nějaké peníze službu, jejíž běžná cena je běžně dvoj-trojnásobná, tak bude na 100 % v něčem "ošizená". Těch 5 tis. je pro běžného svatebního DJ tak maximálně na náklady za amortizaci techniky (tedy pokud nevozí nějaké nespolehlivé čínské napodobeniny profi techniky).
  Chápu, že máte možná omezený rozpočet. Ale můj názor je, že pokud se na něčem na svatbě šetřit nemá, tak to je právě zábava 😉

 • Neznám konkrétně Vaši situaci ani motivaci k takto nastavené poptávce, tedy odpovím spíš obecně. Na svatbě musí všechno klapnout tzv. "na první dobrou". Fotograf Vás musí trefit při obřadu, polibku, výměně prstýnků ... na první pokus. Není druhá šance. Kuchař musí udělat jídlo skvěle hned na poprvé. Není druhá šance. Účes i líčení musí být skvělé hned. Není druhá šance. A těch příkladů můžou být desítky. A stejné je to s muzikou a je jedno, jestli je to DJ nebo kapela. Je to prostě služba, která pokrývá drtivou dobu Vašeho svatebního programu. A měla by fungovat opravdu dobře. S limitem 5.000 Kč si bohužel zaděláváte na potenciální problém. Ale stejně je nějaká nesrovnalost s Vaším termínem, 23. 3. už to letos nestihnou ani nejlevnější dodavatelé. P.S. Předpokládám, že nastávající manžel taky není začátečník, ale pečlivě jste zvažovala, jestli je to ten pravý, Zkuste podobně uvažovat i při výběru dodavatelů.

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Doporučení dodavatelé
  Služby DJ a moderátora na vaší svatbu. Nejsem "pouštěč", ale DJ a se mnou zažijete jiný druh svatební zábavy! Ročně až 50 svateb! Díky za důvěru!
  Za5 - vokální sextet (acapella pop, jazz)
  Originální a profesionální živé vystoupení na svatebních obřadech.
  Více na www.za5acapella.cz
  DJ Ondra. DJ na svatbu, akci, oslavu, párty. Máme nejlepší ceny pro Ostravu i okolí. Více informací na našem webu.
  Články od našich partnerů
  Instax na svatbě jako nevšední zážitek
  Svatební fotograf pro celou Českou republiku
  Snubní prsteny - nejnovější trendy pro letošní rok
  Archiv článků od partnerů