DJ na svatbu 21.8.2021

Zdravím všechny! 🙂 Sháníme DJ na svatbu 21.8.2021, jelikož ten "náš" už bohužel v posunutém, náhradním termínu nemá volno, proto zkoušíme štěstí jinde. Díky 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, datum už všichni víme, ale ještě nevíme kde. Děkuji předem za doplnění. :-) Na Vašem profilu to také není Jirka
Odpovědět
Profilova fotka
@zasnoubenazrzka Dobrý den, můžete prosím upřesnit místo svatby? Je to celkem zásadní informace. Rád bych vytvořil nabídku. www.diskzokej.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den milá nastávající nevěsto, opravdu je tady pro nás důležité vědět místo Vaší svatby abychom byli schopni nabídnout adekvátní cenu, nebo alespoň doporučit kolegu který to má k Vám kousek. Konkrétně já jsem z Prahy a sobotu 21.8 mám zatím volnou. Pokud se mne rozhodnete oslovit, budu se těšit na případnou spolupráci. DJ Goro - Jirka Votava
Odpovědět
Blansko 🙂 @jirkaitl @michaltuma @djgoro
Odpovědět
Profilova fotka
@zasnoubenazrzka díky za doplnění, při mě z ruky, cenu by zbytečně navyšovala doprava a potřeba ubytování.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, z výše uvedených kolegů to mám nejblíže, jelikož jsem z Brna. Poslal jsem Vám SZ. Jirka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, dovolím si poslat nabídku do IP. Fajn večer Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
NA VAŠÍ SVATBĚ ZAŘÍDÍM: Ozvučení obřadu: písně na příchody, ozvučení oddávajícího, podkres při gratulacích Svatební hostina: podkresová hudba, ozvučení proslovů Svatební hry: odmoderování svatebních her, konzultace volby těch správných her Svatební párty: žánr muziky určujete Vy, A já udělám vše proto, aby zábava žila až do rána Moderování důležitých momentů: informování svatebčanů o programu či předání informací co se zrovna děje Dj na Svatbu Martin Samek
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?