DJ na svatbu 20.6.2015 Líšnice - Mníšek pod Brdy

Potřebovala bych nějakého DJ na svatbu, který bude hrát mix, 80. léta, do toho třeba i polku a valčík. Časově tak od 16:00- 17:00 - 02:00 za rozumnou cenu. 10.000 Kč mi doopravdy přijde přehnaná cena. Max cenové rozpětí do 5.000 Kč děkuji za tipy. Nepotřebuji žádnou světelné osvětlení a efekty.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 14 let a reference více jak 200 svateb. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Vámi poptávaný termín mám zatím volný a rád vám budu dělat zábavu.Repertoár není problém,polky,valčíky ale i jiné kalsické "odrhovačky" není problém. Zasílám nabídku a info do IP. Přeji krásný den a v případě zájmu se budu těšit. DJ Goro
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, zaslána interní pošta. S přáním hezkého večera. Petra Balatá tým Uni - Dj´s.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, odeslána IP. Kostolnik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já si dovoluji nabídnout Vám své služby, nabídku máte v mailu. Pokud se rozhodnete pro některého z kolegů, přeji hezkou svatbu a šťastné manželství! :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?