DJ na svatbu 18.6.2016 okres Klatovy

Dobrý den. Sháním DJ na svatbu, která se 18.6.2016 kousek od Klatov. Prosím o tipy a nabídky. Předem děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi za Vámi přijedeme. Více informací zasíláme interní poštou. S pozdravem a přáním hezkého dne. Petra Balatá Tým Uni - Dj´s.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, zasilam Vam do interni posty take svoji nabidku
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám zatím volný, tak bych vám rád nabídl také své profi služby spojené s dlouholetou praxí jako svatební DJ a moderátor na váš velký den.Více zasílám do IP a více informací naleznete na mých www stránkách. Přeji hezký zbytek dne a těším se na případnou spolupráci. S pozdravem Miler
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer. Tento termín mám zatím volný. Pošlu nějaké základní info do zprávy. Každopádně kdykoli volejte, rád poradím a zodpovím... Dj Kouky, nick koukola
Odpovědět
Děkuji všem za nabídky. Svatební DJ vybrán.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?