DJ na svatbu 16.9.2023

Dobrý den, poptávám zde DJe na svatební hostinu/veselku na den 16.9.2023 v kulturním domě v okrese Hodonín na cca 10-12 hodin hraní. Nějaká doporučení?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabídka poslána do SZ. S pozdravem Jirka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád vám pro tento den nabídnu své služby DJe/moderátora/baviče a v případě zájmu také fotobudku s okamžitým tiskem za zvýhodněnou cenu. Podívejte se prosím na můj web, případně na Instagram nebo YouTube, kde najdete všechny informace a také videa s ukázkami mé práce.
Odpovědět
Dobrý den, na Váš výjimečný svatební den, oslavu, večírek, párty mohu poskytnout kompletní DJ služby dle Vašeho přání, od dojemného ozvučení obřadu, skrze podmanivou hudbu při slavnostním obědě k prvním tancům, až k nekonečné večerní párty (světelná a hudební show) Vše záleží na individuální domluvě včetně ceny a rozsahu služeb - moderování, koordinace, hry, karaoke, videoprojekce, výrobník mlhy, bublin, hazer, dětské disko, laser show.... NOVĚ: možnost zapůjčení VELKÉ MNOŽSTVÍ DEKORAČNÍHO OSVĚTLENÍ (studená bílá). Nevtíravé a osobní jednání je samozřejmostí , žádné příplatky v případě jakéhokoliv prodloužení akce  Hudba a skladby na přání novomanželů a všech svatebčanů bez omezení po celou dobu konání akce. Neváhejte mě kontaktovat prostřednictvím webových stránek, nebo na e-mailu. Bylo by mi ctí být součástí Vašeho svatebního dne. Michal (DJ Patzy)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?