Dj na svatbu 15.4.2017 v Praze

Profilova fotka
Hledám Dj a moderátora na svatbu v Praze 4 .Potřebuji aby měl kompletní aparaturu a osvětlení . Děkuji za nabídky. !! prosím nenabízejte mi karaoke !!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám zatím volný, tak bych vám rád nabídl také své profi služby spojené s dlouholetou praxí jako svatební DJ a moderátor na váš velký den.Více zasílám do IP a více informací naleznete na mých www stránkách. Přeji hezký zbytek dne a těším se na případnou spolupráci. S pozdravem DJ a moderátor Milan Miler
Odpovědět
Profilova fotka
Prosím o zaslání ceny za dobu hraní od 15:00 do 2:00 děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den milá nevěsto, dovoluji si vám zaslat nabídku do IP. Fajn den Mácha
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, do interní pošty Vám zasílám nabídku. S pozdravem Ondra Seidl
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám nabídku do IP :-) S pozdravem Dj Libor Kralovič
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, nabídka zaslána do IP ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, informace od nás máte v interní poště. S pozdravem a přáním hezkého večera Petra Balatá Tým Uni - DJ´s
Odpovědět
Profilova fotka
Koukněte ke mě do profilu a na našich stránkách si vyberte si hudbu z Vašeho okolí. Ať neplatíte tolik za dopravu, vlezte na mapu, zadejte město, váš rozpočet, vyberte kategorii Kapela a je to. Můžete si tak najít i kouzelníka, moderátora, nebo DJ a spousty dalšího. :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zaslána zpráva. S přáním krásného dne moderátor a DJ Kouky
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?