DJ na svatbu 10.9.2016 Ostrava

Profilova fotka
Máte někdo zkušenosti z DJ z ElementMusic? Nebo ti na někoho jiného?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zaslal jsem pár informací a nabídku. Příjemný den, Petr Knap KV-Production
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Toho DJ neznám, ale tip bych měla :-) DJ Petr Soukup. Je z Karvinska a má opravdu bohaté zkušenosti v této oblasti... S ním nešlápnete vedle ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Chtěl bych se zeptat kolik chcete investovat do Dj je. Podle toho bych Vám dohodil DJ je z regionu.Nejdříve ale malej článek k zamyšlení.Dobrý den,musím sem dát tenhle příspěvek k zamyšlení ze zkušenosti. Dělám muziku 20 let a občas mě překvapuje že na svatbu ženich s nevěstou si objednají drahý dort za 8000,-Kč a potom hledají DJ je a nebo kapelu na celý den za 2000,-Kč. Vše by do sebe mělo na svatbě zapadat to je jasné.Na hudbu by se mělo myslet na jednu z nejdůležitějších složek.Pokud muzika nebude kvalitní a všichni budou sedět,vy budete zklamáni že se lidé nebaví, vás pomluví stejně i když přijedete v mercedesu a budete mít nesmysli za několik tisíc. Když se pije tak se tančí a k tomu by měla hrát i kvalitní muzika.Vy se asi divíte že mám cenu na 4 h za 3500,-kč ale je to z toho důvodu že jsem si říkal že by bylo hezké někomu zahrát na svatbě, kdo nemá až takový finanční rozpočet a chtěli by kvalitní muziku Není Dj jako DJ..Mějte se hezky DJ M.Vobora
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?