Menu Forum

DJ na svatbu 10.9.2016 Ostrava

9. bře 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
alsae
11
Registrovala se 13. července 2015 na beremese.cz. Přidala 50 příspěvků a 1 inzerát. Má 4 přátele. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
alsae
11
Registrovala se 13. července 2015 na beremese.cz. Přidala 50 příspěvků a 1 inzerát. Má 4 přátele. Region Ostrava.
 Máte někdo zkušenosti z DJ z ElementMusic? Nebo ti na někoho jiného?
3. bře 2016 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
kv_production (30 r.)
KV-Production - Petr Knap & Jiří Veselý
Petr Knap PRO

Hudba a zábava - Region Ostrava
11

“Vážení snoubenci, pokud ještě nemáte DJ-je na svou svatbu a chcete jej, termíny pro rok 2017 se nám každým dnem plní. Ověřte si naší dostupnost zde: http://www.kv-production.cz/ ...případně nás rovnou nezávazně poptejte: http://www.kv-production.cz/ostatni/poptavkovy-formular/ Těšíme se na Vás”
(Před 1 týdnem)

fotoportrét
fotoportrét
kv_production (30 r.)
KV-Production - Petr Knap & Jiří Veselý
Petr Knap PRO

Hudba a zábava - Region Ostrava
11

“Vážení snoubenci, pokud ještě nemáte DJ-je na svou svatbu a chcete jej, termíny pro rok 2017 se nám každým dnem plní. Ověřte si naší dostupnost zde: http://www.kv-production.cz/ ...případně nás rovnou nezávazně poptejte: http://www.kv-production.cz/ostatni/poptavkovy-formular/ Těšíme se na Vás”
(Před 1 týdnem)

Dobrý den,

zaslal jsem pár informací a nabídku.

Příjemný den,
Petr Knap
KV-Production
3. bře 2016 ve 14:07  •  www.kv-production.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatebnidj (32 r.)
Svatební dj
Šmída Jaromír PRO

Hudba a zábava - Region Olomouc
17
fotoportrét
fotoportrét
svatebnidj (32 r.)
Svatební dj
Šmída Jaromír PRO

Hudba a zábava - Region Olomouc
17
 Dobrý den,
mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb.
Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny.
V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím.
S pozdravem Svatební dj Jarek
3. bře 2016 v 15:21  •  www.svatebnidj.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (30 r.)
72
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 581 příspěvků, 12 alb a 15 inzerátů. Má 17 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (30 r.)
72
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 581 příspěvků, 12 alb a 15 inzerátů. Má 17 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
 Toho DJ neznám, ale tip bych měla emoticon DJ Petr Soukup. Je z Karvinska a má opravdu bohaté zkušenosti v této oblasti... S ním nešlápnete vedle emoticon
5. bře 2016 v 07:39  •  Svatba byla v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
9. bře 2016 v 19:09 • djkaraokedisco
fotoportrét
fotoportrét
djstars (39 r.)
DJ na Svatbu
miroslav vobora PRO

Hudba a zábava - Region Praha

“Dobrý den,musím sem dát tenhle příspěvek k zamyšlení ze zkušenosti. Dělám muziku 20 let a občas mě překvapuje že na svatbu ženich s nevěstou si objednají drahý dort za 8000,-Kč a potom hledají DJ je a nebo kapelu na celý den za 2000,-Kč. Vše by do sebe mělo na svatbě zapadat to je jasné.Na hudbu by se mělo myslet na”
(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
djstars (39 r.)
DJ na Svatbu
miroslav vobora PRO

Hudba a zábava - Region Praha

“Dobrý den,musím sem dát tenhle příspěvek k zamyšlení ze zkušenosti. Dělám muziku 20 let a občas mě překvapuje že na svatbu ženich s nevěstou si objednají drahý dort za 8000,-Kč a potom hledají DJ je a nebo kapelu na celý den za 2000,-Kč. Vše by do sebe mělo na svatbě zapadat to je jasné.Na hudbu by se mělo myslet na”
(Před 10 měsíci)

Chtěl bych se zeptat kolik chcete investovat do Dj je. Podle toho bych Vám dohodil DJ je z regionu.Nejdříve ale malej článek k zamyšlení.Dobrý den,musím sem dát tenhle příspěvek k zamyšlení ze zkušenosti. Dělám muziku 20 let a občas mě překvapuje že na svatbu ženich s nevěstou si objednají drahý dort za 8000,-Kč a potom hledají DJ je a nebo kapelu na celý den za 2000,-Kč. Vše by do sebe mělo na svatbě zapadat to je jasné.Na hudbu by se mělo myslet na jednu z nejdůležitějších složek.Pokud muzika nebude kvalitní a všichni budou sedět,vy budete zklamáni že se lidé nebaví, vás pomluví stejně i když přijedete v mercedesu a budete mít nesmysli za několik tisíc. Když se pije tak se tančí a k tomu by měla hrát i kvalitní muzika.Vy se asi divíte že mám cenu na 4 h za 3500,-kč ale je to z toho důvodu že jsem si říkal že by bylo hezké někomu zahrát na svatbě, kdo nemá až takový finanční rozpočet a chtěli by kvalitní muziku Není Dj jako DJ..Mějte se hezky DJ M.Vobora
9. bře 2016 ve 21:14  •  www.djstars.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí