DJ na svatbu, 10.8.2019, okolí Pardubic

Dobrý den všem, chtěla bych poprosit o nabídku svatebních Djů na termín 10.8.2019. Svatba se bude konat 20 minut autem od Pardubic. Moje představa jsou klasické svatební písničky, na které si zatancují všechny generace a později nejnovější hudba, co se teď hraje. Oblíbené interprety bych případně upřesnila :-) Také i pomoc s moderováním soutěží. Děkuji, L.K.
Odpovědět
Profilova fotka
Doporučím Vám kolegu, DJ Tajfuna. Najdete ho zde nebo třeba na Facebooku. Je od HK.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, dovolím si poslat nabídku do IP. Fajn večer Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, svoji nabídku posílám do Vaši IP. S přátelským pozdravem L.K. Luděk Karásek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, rád Vám nabídnu své služby dje a moderátora. Nabídku posílám do interní pošty. S přáním klidných příprav svatby Lukáš Mercl
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den,zaslal jsem Vám nabídku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zasílám svou nabídku.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, podívetjte se na náš web, kde naleznete něco o nás a ukázky naší práce. Pak už jen staší jednoduše vyplnit nezávaznou poptávku s tím jaká je Vaše představa a společně něco vymyslíme. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud byste přemýšlela o živé hudbě ke svatebnímu obřadu v podání hudebníků, kteří nechají výběr repertoáru ve Vašich rukou a zahrají Vám tak co si přejete, ráda bych Vám nabídla a krátce představila alespoň některé možnosti hudebních uskupení: Smyčcové soubory - smyčcové duo, trio, kvarteto Harfa Klavír (klávesy) Saxofon Kytara Duo s houslemi - housle a harfa, housle a klavír, housle a kytara Varianta hudebníků v souboru může být ale také na Vaše přání - toto jsou nejžádanější svatební ansámbly. Jak již bylo zmíněno - repertoár hrají na výběr a přání snoubenců. Kontaktovat mne můžete zde nebo na webových stránkách přes kontaktní formulář či emailem. Krásný den Simona, harfistka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, slečno nevěsto, v termínu sobota 10.08.2019 Vám na Vaší svatbě u Pardubic rád budu k dispozici. Nabídku Vám, s dovolením, zasílám zprávou zdejší Interní pošty. Doufám v naši budoucí spolupráci a bezchybnou realizaci Vašeho “Dne D”.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám nabídku do IP :-) S pozdravem Dj Libor Kralovič
Odpovědět
Dobry den, vsem dekuji za Vase nabidky at tu nebo ve zpravach :-) Pana Dje uz mam zarizeneho, proto mi prosim uz zpravy neposilejte, dekuji :-) Zde na vlakne samozrejme muzete, at Vasich sluzeb mohou vyuzit dalsi nevesty :-) Dekuji, Lenka
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?