Menu Forum

DJ na svatbu, 1.6.2019, Běleč, Hradec Králové

11. dub 2019  • 
fotoportrét
fotoportrét
misacicek
Registroval se 10. dubna 2019 na beremese.cz. Přidal 1 příspěvek. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 1. června 2019
fotoportrét
fotoportrét
misacicek
Registroval se 10. dubna 2019 na beremese.cz. Přidal 1 příspěvek. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 1. června 2019
 Dobrý den, shaním DJ na svatbu 1.6.2019,tábor Běleč,Hradec Králové, Za všechny nabídky předem děkuji
10. dub 2019 ve 23:47  •  Svatba byla v červnu 2019  • Odpověz  •  Líbí se mi to
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
ozzby (36 r.)
DJ OZZBY
DJ OZZBY PRO

Hudba a zábava - Okres {name}
44
fotoportrét
fotoportrét
ozzby (36 r.)
DJ OZZBY
DJ OZZBY PRO

Hudba a zábava - Okres {name}
44
 Dobrý den,

termín 1.6. se mi nedávno uvolnil a tak vám mohi nabídnout své služby. Mou prezentaci svatebního DJe naleznete na webových stránkách kde naleznete základní informace, fotky a video z letoční sezóny a také reference. Pokud by vás má prezentace zaujala, napište mi a já vám nezávazně připravím nabídku na míru.

Další fotky ze svateb, kde jsem letos hrál naleznete na mém instagramu.

Honza alias DJ Ozzby
11. dub 2019 ve 12:33  •  www.djozzby.cz  • Odpověz  •  Líbí se mi to
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem". Poznámka admina: “Kontaktné údaje sú dostupné v profile PRO ”
fotoportrét
fotoportrét
kv_production
KV-Production
KV-Production PRO

Hudba a zábava - Region Ostrava
15

“14.9.2019 - DJ na svatbu Uvolnil se nám jeden DJ na termín 14.9.2019, konkrétně Josef Krsek.. Koukněte k nám na web https://www.kv-production.cz/nas-tym/dj-josef-krsek/”
(Před 7 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
kv_production
KV-Production
KV-Production PRO

Hudba a zábava - Region Ostrava
15

“14.9.2019 - DJ na svatbu Uvolnil se nám jeden DJ na termín 14.9.2019, konkrétně Josef Krsek.. Koukněte k nám na web https://www.kv-production.cz/nas-tym/dj-josef-krsek/”
(Před 7 měsíci)

Dobrý den, jsme Tým, který zabezpečí veškerou hudbu na Vaši svatbu. Mrkněte na naše stránky, vyberte si a nechte nám na sebe tel. číslo, ozveme se a vše spolu doladíme do posledního detailu. Hezký den, za KV Tým Hanka
11. dub 2019 ve 13:12  •  www.kv-production.cz  • Odpověz  •  Líbí se mi to