DJ na svatbu 1.12.2018

Dobrý den, hledáme DJe na svatební oslavu, se začátkem na první tanec a poté na párty do pozdních hodin, cca od 17-17:30. Oslava bude nedaleko Vítkova, cca 40km od Ostravy. S přítelem to chceme oslavit v pohodové atmosféře a na podvečer bychom plánovali hudbu ve stylu Luise Armstronga, Sinatry, Ray Charlese, Sam Cooka a podobně, tedy spíše se zaměřením na jazz, swing, blues, balady (i moderní). Navečer pak třeba electro swing, electro jazz, funk, hip hop s klasickou hudbou, pop, nové styly mixnuté s vintage. Jak je vidět, nechceme žádné svatební klasiky a Českých hitů, starých i nových, velmi málo. Moc děkuji za nabídky, Mirka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Milá nevěsto, zaujaly mě Vaše požadavky a protože se mi líbí podobné výzvy, tak bych Vám rád nabídl také svě služby. Více si dovoluji napsat zde do soukromé pošty. Hezký tropický den S pozdravem DJ Jiří Halák
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, koukněte na náš web a jednoduše si vyplňe nezávaznou poptávku.Pak můžeme veškeré podrobnosti probrat při dobré kávě. Budu se na Vás těšit. :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?