DJ na pátek 5. Srpna 2016 Dolní Počernice na menší svatbu

Doporučí někdo DJ na menší svatbu (35 lidí) v Dolních Počernicích (Praha) na pátek 5. Srpna 2016? Nehledame klasického svatebního Dj, spíše někoho, kdo nám bude hrát plno hudby z našeho playlistu. Nebudeme ani dělat žádné zvyky/ moc žádného moderování.. Obřad začíná ve 14.00 a hostina bude na stejném místě, ve stejné restauraci. Restaurace má terasu, bylo by dobré, kdyby hudba byla slyšet přes den i venku za dobrého počasí. Hudba zhruba do půlnoci / do 2.00. Díky za informace a nabídky. Monika
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, nabídka zaslána do IP ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Dovolluji si zaslat nabídku do IP.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám IP..... S pozdravem Dj Libor Kralovič
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám zatím volný, tak bych vám rád nabídl také své profi služby spojené s dlouholetou praxí jako svatební DJ a moderátor na váš velký den.Více zasílám do IP a více informací naleznete na mých www stránkách. Přeji hezký zbytek dne a těším se na případnou spolupráci. S pozdravem Miler
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?