Dj na menší svatbu Praha 2018

Ahojky nevěsty a manželky :-)Chystáme svatbu až na červen 2018, ale myslím si, že nikdy není brzy plánovat. Nyní jsem ve fázi hledání DJ na svatební párty. Můžete mi někoho doporučit z Prahy? Nic drahého, svatbu si platíme sami. Jde nám jen o tancovačku. Moderování ani hry netřeba :-) Někoho, kdo je ochotný odehrát jen pár hodin (cca od 17:00 - 22:00 - možná do 24:00 dle restaurace) Děkuji Kačka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolili jsme si pro Vás vypracovat naši nezávaznou cenovou nabídku třeba Vás zaujme. Těšíme se na případnou spolupráci. S pozdravem a přáním hezkého dne. Petra Balatá Tým Uni - DJ´s
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Jsme z Prostějova. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, slečno nevěsto, v červnu 2018 Vám na Vaší svatbě v Praze rád budu k dispozici. Nabídku Vám, s dovolením, zasílám zprávou do zdejší Interní pošty. Doufám v naši budoucí spolupráci a bezchybnou realizaci Vašeho “Dne D”.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?