DJ na 26. 8.2017 (Ostrava)

Profilova fotka
Prosím o nabídky Dj na náš svatební den :) Máme domluvenou kapelu a na večer bychom chtěli prostřídat s DJ (cca od 17 - 18 hod.), který je schopen zahrát cokoli a rozproudit zábavu. Pokud možno, poprosím i cenové nabídky, popřípadě odkaz na stránky, kde si Vás něco přečteme :) Děkuji za nabídky
Odpovědět
Profilova fotka
@katerina93 Dobrý den, do SZ jsem Vám zaslal informace a možnosti. Pro ostatní nevěsty, v termínu 26.8. máme ještě nějaká volná místa, v případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.
Odpovědět
Doporučuji Petra Soukupa.. Má tady na beremku profi profil a najdete ho i na facebooku ;)
Odpovědět
Profilova fotka
vit gorsanov
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré odpoledne, dovolím si poslat nabídku do IP. Fajn den Mácha :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Jsme z Prostějova. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, slečno nevěsto, v termínu sobota 26.08. Vám na Vaší svatbě v Ostravě rád budu k dispozici. Nabídku Vám, s dovolením, zasílám zprávou do zdejší Interní pošty. Doufám v naši budoucí spolupráci a bezchybnou realizaci Vašeho “Dne D”.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zkušený a pohodový Dj Marco má pro vás skvělou nabídku - hraní časově neomezené všech žánrů i karaoke...a pro děti profesionální kvalitní skákací hrad zdarma na vaši svatbu :-) Pro cenu mě kontaktujte, mějte pěkný den
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?