DJ na 16.6.2017

Ahoj, prosím můžete mi doporučit DJ? Nemusí to být za 10.000,- :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Jsme z Prostějova. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, nabízím své služby. Více na webu. V případě zájmu mne prosím kontaktujte. Fajn večer Mácha
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velmi rád nabídnu své služby. Nabídka zaslána interní poštou. S pozdravem a přáním klidných příprav svatby Dj Lukáš Mercl
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud stále nemáte vybraného DJe, tak Vám zasílám své podrobnější informace do soukromých zpráv zde na beremese.cz, přeji hezký den
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vám nabídl služby svatební moderátor a DJ. Přeji hezký zbytek dne a těším se na případnou spolupráci. S pozdravem Míra kaplan Moderátor a DJ
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, máme svého, profesionálního zvukače a DJ, pokud byste měla zájem napište nebo zavolejte. Cena za DJ 4500,-+ doprava, pokud byste chtěli ozvučit obřad, pak je cena 3000,- + doprava. Pokud je zvukař a DJ v jedné osobě (což je ve Vašem případě), cena je 6000,-+ doprava. Doprava kalkulována z Berouna - 7,-Kč/km. Denisa
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den. Zasílám soukromou zprávu. S přáním krásného dne moderátor a DJ Kouky... :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?