DJ Miloš Kundrát. Podělte se o zkušenosti, názory.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Milé nevěstinky, prosím moc ty z vás, které mají zkušenosti s tímto DJ, aby sem napsaly svůj názor.... :-D Děkuju moooc :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taky mame pana Rudolfa Spicaka od IN the Music zamluveného na naší svatbu a podle referenci se tesim uz ted:-)
Odpovědět
Vřele doporučuji! Hrál nám pan Martin Hladík, vše proběhlo v pořádku, spolupráce výborná, komunikace s agenturou během domlouvání podrobností skvělá, rychlé a přesné odpovědi. Jedním slovem super !!!! Doporučuji kudy chodím :-) :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Ahoj vsichni, Ti, je tu nekdo, kdo by mi do soukrome zpravy sdelil cenu za moderovani u agentury In the Music? Dekujiii 😉
Odpovědět
Svatbu jsme měli teď v sobotu a hrál nám pan Miloš Kundrát. Pro nás ta nejlepší investice. Roztančil úplně všechny a tančili jsme až do tří do rána. A to máme netaneční rodiny, takže toto jsme určitě nečekali. Byl na prosto fantastický. Manžel je na hudbu velice náročný a i on byl nadšený. K tomu je pan Miloš velice příjemný člověk a neuvěřitelný profik. Jestli někdo váhá zda zvolit tyto DJs, tak ať neblbne. Kvalitní alkohol a hudba a máte vyhráno. :-)
Odpovědět
Na naší březnové svatbě nám hrál pan Miloš Kundrát a vše bylo perfektní. Celou dobu před svatbou s ním byla výborná komunikace, odpovídal vždy rychle, a už tenkrát jsem neměla pochyby, že vše dopadne výborně. Na svatbu dorazil přesně v domluvený čas a hrál dle našich přání i přání hostů. Spokojenost a doporučujeme.
Odpovědět
Profilova fotka
Na svatbe jsme měli pana Rudolfa Spicaka a největší spoojenost!Zabava se ani na chvili nezastavila a proto chvalim nejen vyber hudby, ale také pratelsky pristup. Domluva byla uplne bez problemu a splnili všechna nase prani:-)Ještě jednou dekujeme za to, ze diky vam nase svatba byla opravdu nezapomenutelna!Mohu jen doporucit!!!
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Náš DJ byl Miloš Kundrát:-) Výborná spolupráce a domluva. I když jsem byla asi mírně náročná a někdy už i asi trošku otravná se svými požadavky vždycky mi vyšel vstříc a nejen mě :-) Určitě doporučujeme :-) ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 10 měsících
Profilova fotka
Dj Milos Kundrat hral na nasi svatbe letos v kvetnu. Zvucil jak obrad tak vecerni zabavu. Muzu jedine doporucit a rozhodne bych nemenila - vyborna domluva pred svatbou, na svatbe a zabava u nas rozhodne nevazla :-) jeste jednou diky moc, ze jste u toho byli s nami :-)
Odpovědět
DJ Miloš Kundrát hrál 16.6. na naší svatbě v Dukovanech na zámku. Domluva před svatbou perfektní, odpovídal hned na emaily, s ničím nebyl problém. Dorazil v domluvenou hodinu. Během svatby výborná spolupráce se svědkem, který vše řídil a organizoval(soutěže atd..) Dobře nazvučil prostory(zámek) i osvětlení dobrý, mikrofon bezdrát bezproblémů půjčil komukoliv(výborný při větším počtu hostů a soutěžích. Skvěle dokresloval hudbou soutěže a dobrý hudební doprovod k ohňostroji. Hrál bezproblému až do rána. Vyšel ve všem vstříc. Je vidět, že se svatbami má bohaté zkušenosti a je profesionál. Doporučuji, odpadne vám jedna starost na svatbě a to hudba!
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Tak já přidávam reference na DJ Kundráta. Měli jsme ho na svatbě a velká spokojenost, s komunikaci - rychle, stručně a jasně. Dokonce nám i část svatby zvládl odmoderovat. Měla jsem jistotu, že kdyby onemocněl, tak nezůstane svatba bez hudby, zajistí záskok. Hrál podle našich představ a protože už má za sebou spousty svateb, tempo hudby přizpůsobil aktuální zábavě. Za mě, doporučuji.
Odpovědět
DJ byl na místě včas, měl vše připraveno pro daný prostor, výběr hudby odpovídal našim požadavkům (to umožnil dobře zpracovaný kontaktní formulář), ale dokázal se také přizpůsobit momentálním přáním hostů i nás. Na naši žádost zůstal DJ hrát o něco déle, za tento čas navíc jsme si připlatili dle původní dohody.
Odpovědět
Na naší svatbě v květnu 2018 nám hrál DJ Ruda Špičák. Vše proběhlo v pořádku a bez problémů. DJ přijel včas a byl naprosto samostatný a nenáročný, co se týká příprav, zároveň byl velmi milý, slušný a ochotný vyhovět našim drobným požadavkům či změnám, které vyplynuli z průběhu odpoledne. Hudbu, kterou jsme požadovali, měl perfektně připravenou, a zbytek co hrál dle svého výběru, byl dle mého názoru vybraný velmi vhodně, protože taneční parket byl neustále plný. Náhodou jsme se s ním potom setkali ještě na jiné svatbě v září, a i zde jsem měla stejně dobrý dojem z jeho služeb a přístupu.
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Hrozně moc chválím pana Kundráta a přístup agentury. Domluva úžasná, bezproblémová. Výběr hudby byl podle našich představ, naprosto skvěle jsme se bavili, všichni tančili. A to se manžel dušoval, že nebude tančit, že to neumi a jak tančil😂Party jak má být . To že stihl DJ u svoji práce zabavit i zapojit do akce špunta, který mu pomáhal s osvětlením ani nemluvím, úžasný. Moc sympatický člověk, ktery svoji práci dělá na profesionální úrovni s lidským přístupem a darem a i zkušenostmi odhadnout vše tak, aby se každý bavil. Na svatbě si ho všichni pochvalovali a my ještě jednou za vše děkujeme!! Moc doporučujeme, rozhodně neváhejte se na agenturu obratit. Manželé Židakovi
Odpovědět
Agentura IN the Music - skvělá komunikace jak před tak i během svatby, DJ Kundrát je i skvělý uvaděč, mimo to, že dodržel zadaný repertoár tak i dokázal improvizovat a přizpůsobit vše situaci. Nelitujeme výběru a vřele doporučujem, byli jsme moc spokojení!
Odpovědět
Zdravim, rada bych touto formou moc podekovala hudebni agenture "IN the Music" a to konkretne panu Kundratovi a jeho kolegovi Davidovi, ktery si kvuli nam zkratil dovolenou, aby nam minulou sobotu tj.24.8.19 hral na svatbe. S vyberem pisnicek jsme byli nad miru spokojeni a dobre se bavili. Takze za nas davame 1 a vrele doporucujeme, jsou to opravdu profesionalove a je znat,ze uz to maji vse zmaknute. :-)
Odpovědět
Za nás a všechny svatební hosty děkujeme agentuře In the Music a panovi Kundrátovi :-). Profesionální a přátelský přístup, parádně zvolená hudba přes oběd, večerní zábavu a tanečky až do rána. Měli jsme ho už od obřadu až do rána a byl prostě skvělý :-). R+R
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Jeste jednou bych chtela panu Kundratovi podekovat za vytvoreni vynikajici atmosfery od obradu az do pozdnich rannich hodin. Lepsiho DJ na svatbu jsme si nemohli ani prat :-). M+V 1.2.2020 Holasice
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
DJ Miloš nám hrál na svatbě v Miroslavi a byli jsme velice spokojeni. Nejen, že jako člověk, je veselá kopa se skvělým smyslem pro humor, takže (troufám si říct) jsme si sedli. Ale to hlavní - hudební produkce byla skvělá. Miloš umí lidi roztančit a ví, kdy nepřestávat hrát, aby "zábava" neopadla. Co jsme si předem domluvili, to bylo splněno, takže velmi doporučuji. Miloši, děkujeme 🙂
Odpovědět
Na svatbě nám hrál DJ Miloš, nejlepší volba,jakou jsme mohli udělat. Nemuseli jsme se o nic starat, hrál na přání, zapojoval se i do organizace her, moderoval, bavil hosty. Atmosféra byla vynikající. Jde vidět,že mají víceletou zkušenost a jsou opravdu profesionálové. Za nás na 1000% doporučujeme. Pokud se stále někdo rozhoduje, tak tady je jednoznačná volba a nebude litovat. E+J ♥️
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Na naší svatbu jsme si zvolili DJ Miloše Kundráta (agenturu In The Music). Od začátku až po samotný den D byla komunikace velmi dobrá a probíhala výhradně přes maily, ale reakce byla vždy téměř okamžitá. Na svatbě nám hrál pan Rudolf Špičák a musíme mu i zde touto formou poděkovat za parádní atmosféru. Dle předem vyplněného dotazníku, doplňoval námi vybranou hudbu do průběhu večera a také hrál na přání hostů. Skvěle zvolený repertoár pana Špičáka nás bavil dlouho do noci 🙂. Za novomanžele Drábkovi rozhodně doporučujeme.
Odpovědět
Profilova fotka
Velice doporučuji! Poslal jsem DJ Rudovi svoje písně co se mě líbí od mala až do současnosti. Vypsal jsem jich opravdu spousty interpretů a on to vše zpracoval a pak jsme si mezi sebou říkali v jakých časových úsecích by se to dalo hrát a vše klapalo. Starší lidé se bavili na oldies a pak v ranních hodinách byla pořádná disko párty 😄 Velmi se mi líbil mluvený doprovod a zvukotechnika, lasery, světla. Fakt boží 🙂 Doufám, že se zase uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
Rudolf Špičák byl skvělá volba i pro naši svatbu. Domluva byla velice rychlá, stačilo několik mailů. Těsně před svatbou jsme vyplnili dotazník, kam jsme vypsali i tipy na písničky, které by mohly zaznít. A výsledkem byla fantastická párty. Nechyběla ani jedna série dechovek, které jsme si pro starší generaci taky přáli zařadit, přišly v ten nejlepší moment, takže na ně tančili nejen starší a pokročilí 😄 . Perfektní bylo i ozvučení. Chtěla jsem DJ, který bude skvěle hrát, večírek vhodně doprovodí slovem, ale nebude zbytečně strhávat pozornost na sebe a nebude přehnaně žoviální (jak to někteří umí). A to se mi přesně splnilo, takže jestli chcete na svojí akci protančit střevíce, DJ Rudys je jasná volba 🙂
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Na pana Kundráta jsme dostali kontakt přes jiného svatebního DJe, který v náš termín měl plno a už predsvatebni komunikace byla velmi příjemná. V den svatby všechno probíhalo podle domluvy, od včasného příjezdu, přes příjemné vystupování a vzájemnou komunikaci až po prodloužení zábavy z původně plánovaných 1-2h ráno až do 4h, kdy s námi opouštěl kulturák. Ze začátku na náš vkus dlouhé sety po domluvě zkrátil k naší spokojenosti, aby se daly udýchat. Rozhodně doporučujeme. A&A
Odpovědět
Při hledání DJ na naší svatbu jsem narazila na stránky svatebni-dj.cz pana Kundráta a vytvořila objednávku. Již na těchto stránkách je uvedeno, že pokud námi zamluvený DJ onemocní, bude nahrazen jiným a my tedy nebudeme bez DJ. Před svatbou jsme poctivě vyplnili zaslané dotazníky a poprvé jsme se viděli s panem Kundrátem až na svatbě. A musím říct, že celý den proběhl na jedničku. Pan Kundrát je opravdu profík. Taneční parket byl pořád plný. Ještě jednou moc děkujeme a rozhodně doporučujeme všemi deseti!!!
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Profilova fotka
Na mé svatbě hrál DJ Rudys ( Rudolf Špičák) a za mě obrovská spokojenost. Znala jsem ho už dřív a osobně a je moc šikovný. Skvělá domluva a přístup. Vždy věděl co zahrát aby se lidi bavili a za mě božská zábava. Doporučuji všema deseti 😊 zároveň děkuji za skvělou zábavu !😍
Odpovědět
Naším velkým dnem nás provázel tento opravdu skvělý DJ, svatbu jsme si díky němu užili na 120% 🥳 má opravdu skvělý a přátelský přístup což se v dnešní době jen tak nevidí. Patří mu naše velké DÍKY !!!
Odpovědět
Profilova fotka
DJ Miloše Kundráta jsme na naší svatbě měli na večerní program, který nejen hudebně zajistil, ale i bezvadně moderoval. Profesionální a příjemné jednání hned od prvního kontaktu až po ukončení zábavy, kterou nám bez problému prodloužil oproti původnímu plánu. Na místě vše zajistil a připravil, hrál dle našich požadavků, které i předčil 🙂 , dobře moderoval i mixoval. Dokázal vhodně reagovat na aktuální atmosféru v sále, která tak ještě více gradovala. Roztančil všechny, ale úplně všechny svatebčany, kteří se náramně bavili. Pokud DJ na vaší svatbu ještě nemáte, my DJ Miloše rozhodně doporučujeme, nebudete litovat 😉 .
Odpovědět
Profilova fotka
Pan Kundrát nám hrál podvečer na naší svatbě 14.7.2023 Petrovicích u Třebíče Na PIlce. Byli jsme moc spokojení jak s komunikací před svatbou, tak i během svatby. Pan Kundrát nám nafotil a natočil pár fotek a video ze svatby, které jsou pro nás cennou vzpomínkou. Bylo odehráno vše dle domluvy. Moc děkujeme za výbornou zábavu, hezké vzpomínky a doufáme, že se nevidíme naposledy. Manželé Ďuranovi.
Odpovědět
Profilova fotka
Pan Kundrát nám hrál podvečer na naší svatbě 14.7.2023 Petrovicích u Třebíče Na PIlce. Byli jsme moc spokojení jak s komunikací před svatbou, tak i během svatby. Pan Kundrát nám nafotil a natočil pár fotek a video ze svatby, které jsou pro nás cennou vzpomínkou. Bylo odehráno vše dle domluvy. Moc děkujeme za výbornou zábavu, hezké vzpomínky a doufáme, že se nevidíme naposledy. Manželé Ďuranovi.
Odpovědět
Naprosto doporučuji. Pan Kundrát je velký profesionál. Velké plus je milá komunikace a vyplnění dotazníků před svatbou, díky kterým to vypadalo, jak kdyby nás pan Kundrát znal již dlouho - dokonale vystihl naše ,,taneční potřeby". Ve svatební den byla skvělá nejen hudební produkce, ale i moderování svatebních her - opravdu milé, přátelské vystupování, které umí i pobavit.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?