DJ Marek Šrajer, Mladá Boleslav. Máte zkušenost?

Profilova fotka
Ahoj nevěsty, nemáte některá zkušenosti s tímto DJ?
Odpovědět
Tohle by mě také velice zajímalo.
Odpovědět
Hmm tak to už může o něčem vypovídat. Děkuju za info!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, my jsme tohoto DJ měli na svatbě a bylo to bez problémů.
Odpovědět
Tak já nakonec vybrala jiného, zjistila jsem, že jeden známý se tím už živí asi 20 let, takže nakonec jasná volba ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 letech
Holky, jestli můžu poradit, vyhněte se DJ Marek Šrajer - ŠRAMUS.cz .. ten nasliboval hory doly a ve finále nepředvedl vůbec nic! Absolutně si dělal co chtěl, vůbec neposlouchal, že má třeba hudbu ztlumit - hosté kvůli tomu chodili ven, aby si vůbec popovídali. Svatební hry znal max. 4 a pak nám řekl, ať si nějaký vymyslíme sami! A když jsem mu pak napsala mailem, že jsme si hosty bavili sami, tak mi napsal, že jsme si měli pozvat klauna :-D no prostě arogatní frajírek, co si o sobě myslí hodně, ale jeho výkon je slabota .. kdyby jsme si hráli hudbu z našeho notebooku, vyšlo by to na stejno a ušetřili bychom 10.000 CZK!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Takže Michaelo nebo (mishake2621), vyjádřím se také pro nezasvědcené. Splnil jsem vám vše, na čem jsme se dohodli. Samozřejmě jste to odprezentovala vaším pohledem, jak se vám to hodí.. A podstatné neuvedla. Co se týče hudby, nikdo mi neřekl, že chcete hudbu ztlumit, ba naopak byla nahlas pouze u soutěží pro podpoření atmosféry...Hosté chodili ven, protože jste chtěla svatbu uvnitř a venku bylo 25 stupňů. Asi jste chtěla mít svatbu plnou her od startu do konce, ale na tu jste si opravdu měla pozvat klauna nebo kouzelníka já jsem DJ. Ve vašem případě a podání svatby jste si opravdu neměli zvát DJe nebo kapelu ale pozvat si baviče a k tomu notebook. Všem nevěstám a ženichům děkuji co jsme si užili skvělé zábavy na jejich svatbách. Hezký den Marek
Odpovědět
Dobrý den,tak za nás je pan Marek naprostá jednička! Je to velký profesionál,výborně nám naši krásnou svatbu moderoval,pouštěl úžasnou hudbu..osvícení,soutěže, karaoke,vše bylo naprosto dokonalé! Bylo krásné počasí, a tak jsme zvolili zábavu venku, hosté tančili,jedli a pili, svatba se protáhla do ranních hodin, a ani tady pan Marek neměl problém..prostě bomba! Celá svatba stojí na dohodě rozumných lidí, a to pan Marek opravdu je, jsme moc rádi, že jsme si vybrali právě jeho, lépe jsme vybrat nemohli!
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Ahoj, Marka jsme zvolili na základě doporučení ze svatebního místa (Barokní statek Benice) a určitě nelitujeme. Skvěle hrál (dle předchozí domluvy s námi), ale také moderoval a bavil, hecoval hosty atp. Už před svatbou se o nás zajímal, konzultoval s námi a dokonce i radil na základě svých letitých zkušeností. Nabídl se, že odmoderuje hry a bylo to super! Zábavnější svatební kvíz jsem nezažila 🙂 Není levný, ale má profesionální techniku, nepřeberné množství hudby a chce bavit lidi. Není to zkrátka nudný pán sedící za počítačem pouštějící šlágry doby minulé 😄 Marku, děkujeme! Alena + Zdenda
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 8 měsících
Ahoj, Marka jsme si vybrali na základě doporučení ze svatebního místa - svatbu jsme měli 3.7.2021, takže je to čerstvé 🙂. Před svatbou jsme si několikrát volali a domlouvali detaily. Na výběr bylo i několik her, které i moderoval a bylo to opravdu skvělé a všichni se pobavili. Vše běželo jak mělo. Opravdu krásně odvedená práce už od obřadu, svatebních her až do rána. Marek má na výběr několik možností, které se cenově liší a je jen na Vás, co si vyberete. Byl s námi už od obřadu až do 4 do rána. Určitě ho doporučuji na 100% ! 🙂
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Zdravim vsechny! Byla jsem jako host na svatbe, kde hral DJ MS a s nekolika dalsimi jsme se shodli, ze to byl dost desivy zazitek (“hity” 80-90 CZ-SK, jede jede masinka, ignorance publika a nalady, nejapne komentare, extremne hlasita hudba, neslo si u toho povidat, sahal na svedkyni, ktere tykal “jen tak”, strasne nevhodne kecy). Bohuzel pan Dj je prikladem nejhorsiho devadesatkoveho sexistickeho nevkusu.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?