DJ LANŠKROUN a okolo

Profilova fotka
Dobrý den, sháním Dj na příští rok. Datum svatby 20.8.2022, místo Sázava. Budu moc ráda za nabídky. Děkuji 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný a mohu nabídnout služby DJe, moderátora a také fotobudky s okamžitým tiskem. Při objednání do konce roku zůstává v platnosti letošní cena. Jinak od nového roku bude cena Cca o 10% vyšší. Kompletní nabídka, fotky o videa na mém webu. V případě zájmu Vám mohu a rád zašlu podrobnosti i cenovou kalkulaci na e-mail.
Odpovědět
Dobrý den, na Váš výjimečný svatební den poskytnu kompletní DJ služby, od ozvučení obřadu, skrze podmanivou hudbu při slavnostním obědě k prvním tancům, až k nekonečné večerní párty do ranních hodin. Vše záleží na individuální domluvě včetně ceny (dovoluji si tvrdit, že bezkonkurenční) a rozsahu služeb - moderování, hry, karaoke, videoprojekce, výrobník mlhy, bublin.... Příjemné a nevtíravé jednání je samozřejmostí , žádné příplatky v případě jakéhokoliv prodloužení akce  Neváhejte mě kontaktovat. Bylo by mi ctí být součástí Vašeho svatebního dne, Michal
Odpovědět
Profilova fotka
DJ z LETOHRADU Dobrý den, nabízím své služby profi DJ na Svatbu s videodiskotéku, aparaturou v bílé barvě a vlastním fotokoutkem. Jako bonus dále svítící písmena LOVE, nízkou mlhu s pyrofontánami na první tanec a led svítící doplňky (řetězy, lahve, závěsy, písmena...). S přáním krásné svatby DJ Tomáš Borovička.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, určitě se podívejte i na moji nabídku na webové stránky (DJ MILDA), naleznete tam videa, fotogalerie, ale také i kladné recenze spokojených zákazníků. A nebo také přímo zde na profilu https://www.beremese.cz/catalog/vendo... Nebudu se zde dlouze popisovat, v případě Vašeho zájmu si pak povíme více. Těším se na případnou budoucí spolupráci. S pozdravem Miloš Horák
Odpovědět
Profilova fotka
a proč ma byt z lanskrouna? My jsme z Brna a dj máme z prahy a svatbu na morave
Odpovědět
Profilova fotka
@nikol_habichova Zdravím, i já mohu dojet, více info na mém profilu.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?