DJ - Královéhradecký kraj/Vrchlabí - svatba 28.7.2018

Dobrý den, rozhodla jsem se nakonec, že se poptám, zda by se tu nenašel nějaký šikovný DJ, který by měl ještě volno 28.7.2018, nejlépe z okolí Vrchlabí/Královéhradecký kraj, aby to neměl k nám moc daleko? Děkuji za případné nabídky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a zašlu Vám nabídku do interní pošty. S pozdravem Ondřej Čáň
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby zpivajiciho dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Reference na jednotlivé Dj's najdete na našich stránkách nebo tady na beremese. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám zatím volný, tak bych vám rád nabídl také své profi služby spojené s dlouholetou praxí jako svatební DJ a moderátor na váš velký den.PŘIVEZU SEBOU HODNĚ HVĚZD,PROTOŽE MÁTE SE MNOU VIDEOPROJEKCI ZDARMA.Více zasílám do IP a více informací naleznete na mých www stránkách. Nově také nabízím doplňkové služby pro vás :-) Více v záložce služby na www stránkách. Přeji hezký zbytek dne a těším se na případnou spolupráci. S pozdravem DJ a moderátor Milan Miler
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný a tak vám posílám nabídku do interní pošty. Zdravím a přeji hezký den Dj Jaroslav Jung
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer, zaslána IP ;-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?