DJ/kapela 2.6.2018,Brno

Dobrý den, hledáme nějakého skvělého DJ anebo dobrou kapelu,PROTOŽE TEN NÁŠ NÁM BOUCHNUL.. která má 2.6.2018 volno a je poblíž Brna nebo je ochotná/ochotný dojet. Eremy a Kolorez jsou obsazeni stejně jako DJLuke, DjTonda, DjNovotný..Prosím o radu, koho..odkazy,popřípadě jestli víte cenu, nějaké recenze, jak dlouho jsou ochotni hrát...díky moc..
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, a co takhle obojí DJ i kapelu v jednom? Termín máme volný a rádi vám na vaši svatbě zahrajeme a pobavíme nejen vás, ale i všechny hosty. Koukněte na naše stránky a v případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. Cena záleží na službách, délce produkce, které budete požadovat. Na našich stránkách najdete formulář dotaz na cenu a rád Vám udělám přesnou cenovou nabídku. Roman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, výše zmíněné pány sice neznám,ale Váš termín mám zatím ještě volný a zaslal jsem vám svoji nabídku do interní pošty zde na Beremku. :-) V případě zájmu mě prosím kontaktujte co nejdříve, volné svatební termíny rychle mizí :-) S přáním klidných svatebních příprav DJ Libor Velek Brno
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i když jsme z Ostravy, naši DJs jezdí po celé ČR a Brno není nikterak daleko ;-) . Co se týče délky hraní - konec akce neřešíme !!! Vždy hrajeme tak dlouho, dokud se chcete bavit. Je to přeci jen Váš velký den. Takže pokud hledáte opravdu kvalitní DJe, mrkněte na naše stránky a projděte si i reference, aby jste nepoptávala "zajíce v pytli" :-) . Přeji Vám šťastný výběr.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno milá nevěsto, dovolím si poslat nabídku do IP. Fajn den Patrik ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, slečno nevěsto, v termínu sobota 02.06.2018 Vám na Vaší svatbě v Brně rád budu k dispozici. Nabídku Vám, s dovolením, zasílám zprávou do zdejší Interní pošty. Doufám v naši budoucí spolupráci a bezchybnou realizaci Vašeho “Dne D”.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Dobrý den můžu vám nabídnout naše DUO KOKTEJL ZÁBAVNÁ KAPELA S ŽIVOU HUDBOU Jsme zkušená hudební dvojice, již několik let zpříjemňujeme hudební chvilky posluchačům různého věku a různého hudebního zaměření, hrajeme pop, rock, disko, ale také folk, lidovky nebo country písničky.Pokud budete mít zájem mrkněte na naše stránky. Zatím přeji hezký den
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Rádi bychom byli u dozajista nejkrásnějšího dne Vašeho života a postarali se o Váš svatební večírek. Veškeré info na jdete na našem webu nebo telefonicky. Díky a přejeme krásný den. :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?