Dj + hudba k obřadu - 1.9.2018

Ahoj, vím, že to zde už bylo několikrát, taky mám všechny DJ co se tu nabízí téměř obepsané, ale spíš mi jde o osobní zkušenost, doporučení nějakého DJ, kterého jste měli a byli spokojení? Nepotřebuji někoho, kdo bude tupě pouštět hudbu, ale tím, že mi vyhořela koordinátorka od půlky dne, potřebuji někoho, kdo se postará o zábavu, moderaci, koho to baví. Doporučte mi prosím někoho :) + přemýšlím, nebo spíš ráda bych živou hudbu na obřadu, jen nevím, kam se obrátit? Ať googlím co googlím, asi něco dělám blbě :D Tady bych naopak ráda, kdyby se mi někdo nabídnul :) Konkrétně jde o oblast Kroměříže, svatba 1.9., ale co se týká Dj, když má být dobrý, ráda zaplatím i za dopravu. Ti, u kterých jsem si řekla z první, jo to je ono!!!, jsou nečekaně obsazení :( Moc díky všem a omlouvám se za otravný dotaz.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby zpivajiciho dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Reference na jednotlivé Dj's najdete na našich stránkách nebo tady na beremese. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mně jste ještě nepsala, proto jsem napsal já Vám. Moji nabídku máte v interní poště. Pokud Vás zaujme, ozvěte se. Kontakty najdete na mém webu uvedeném níže. Přeji hezký den, Mirek - DJ Giacomo. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také jsem připojil svoji nabídku do IP zde na Beremku. :-) S přáním krásného dne Libor Velek
Odpovědět
Profilova fotka
Přeji dobrý den! Ráda nabídku svoje služby pro zařízení živé hudby na svatební obřad. Posílám zprávu osobní.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám zatím volný, tak bych vám rád nabídl také své profi služby spojené s dlouholetou praxí jako svatební DJ a moderátor na váš velký den.PŘIVEZU SEBOU HODNĚ HVĚZD,PROTOŽE MÁTE SE MNOU VIDEOPROJEKCI ZDARMA.Více zasílám do IP a více informací naleznete na mých www stránkách. Nově také nabízím doplňkové služby pro vás :-) Více v záložce služby na www stránkách. Přeji hezký zbytek dne a těším se na případnou spolupráci. S pozdravem DJ a moderátor Milan Miler
Odpovědět
Profilova fotka
Pardon už mám váš termín plný :-(
Odpovědět
@milanmiler prosím o nabídku do zprávy
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Rádi bychom byli u dozajista nejkrásnějšího dne Vašeho života a postarali se o Váš svatební večírek. Veškeré info na jdete na našem webu nebo telefonicky. Díky a přejeme krásný den. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velmi rád nabídnu své služby. Nabídka zaslána interní poštou. S pozdravem a přáním klidných příprav svatby Dj a moderátor Lukáš Mercl
Odpovědět
Dobrý den, rád bych Vám nabídl své služby jako svatební DJ a moderátor. Více informací vč. kontaktu najdete na webu. Děkuji a těším se na případnou spolupráci. Jarda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud by Vás zaujala harfistka k obřadu, neváhejte napsat soukromou zprávu. Mějte se krásně Simona
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Vedle kvalitní hudební produkce pro všechny generace nabízím také kompletní servis včetně svatební zábavy a moderování celého večera. Více informací Vám zasílám do interní pošty zde na portále. Radim Kapica
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych vám nabídl své služby na vaši svatbu. Mám dlouholeté zkušenosti s moderováním a ozvučením svateb. Rád také zajistím hry, abychom prolomili ledy. zajistím ozvučení i osvětlení, podkreslím i obřad. Preferuji osobní schůzku před svatbou, abychom vše doladili podle vašich představ. Pokud by vás má nabídka zaujala, neváhejte mne kontaktovat. Budu se těsit. Krásný den, Miroslav Novák-Dj Alfi
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?