Dj Hradec Králové - 23.7.2021

12. led 20215

Dobrý den,
našel by se zde Dj, který by mohl ,za rozumnou cenu, ozvučit náš svatební den 23.7.2021 v Hradci Králové?
Předem velmi děkuji. 🙂

• Dobrý den, rád Vám budu nápomocen s Vaším velkým svatebním dnem. Více info posílám do zprávy. S pozdravem Tomáš Borovička

• Dobrý den. Odeslal jsem Vám nabídku 🙂

• @natalie_laskova  Zdravím, termín mám volný, v případě zájmu mě prosím kontaktujte.

• Sponzor fóra
  • Dobrý den, na Váš výjimečný svatební den poskytnu kompletní DJ služby, od ozvučení obřadu, skrze podmanivou hudbu při slavnostním obědě k prvním tancům, až k nekonečné večerní párty do ranních hodin. Vše záleží na individuální domluvě včetně ceny (dovoluji si tvrdit, že bezkonkurenční) a rozsahu služeb - moderování, hry, karaoke, videoprojekce, výrobník mlhy, bublin.... Příjemné a nevtíravé jednání je samozřejmostí 😉, žádné příplatky v případě jakéhokoliv prodloužení akce 😉 Neváhejte mě kontaktovat djpatzy.cz nebo patmichal@seznam.cz Bylo by mi ctí být součástí Vašeho svatebního dne, Michal

• Dobrý večer,

dovolím si poslat nabídku do IP.
    Fajn večer Patrik

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Svatební diskžokej/moderátor pro Váš důležitý den - pro Vaši svatbu. Profesionální ozvučení a osvětlení, individuální přístup.
    Zazpívejte a zatancujte si s námi! Na zahradě, v příjemné hospůdce nebo na romantickém zámku. Stylové uskupení, akustické nástroje.
    Nabízíme Vám služby v oblasti ozvučení a osvětlení Vaší svatby. Naše filosofie je poskytovat profesionální služby nejvyšší kvality za přijatelné ceny.