DJ či kapela na svatbu v Praze 21.6.2014

Profilova fotka
Dobrý den, i když jsme nechtěli hudbu, ani DJ, nakonec asi změníme názor. Má ještě nějaký DJ, či kapela volný termín na 21.6.2014? Hudbu bychom chtěli asi od 18:00 do 24:00 +/- Hostina bude v restauraci Na tý louce zeůený v Krči. Prosím, nabídněte své umění :-) Děkuji Zuzana
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 14 let a reference více jak 180 svateb. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, máme volno, koukněte na naše stránky a můžeme se domluvit. Moc díky, Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Odeslána IP. Kostolnik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Kompletní konkrétní nabídka odeslána interní poštou. S pozdravem a přáním hezké zbytku dne. Tým Uni - Dj´s.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den,nabizim svoje sluzby.
Odpovědět
Svatební den by měl být pro Vás i vaše hosty něčím neopakovatelným. Mělo by být veselo, mělo by se tančit, zpívat a bavit by se měl každý. A právě o to se Vám dokážeme postarat. Více info na našem profilu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zaslána SZ
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Nabídek máte spousty, ale ať máte veselo. Nabízím i mé DJ služby. Mrkněte na můj profil a webky. Pokud bychom se neslyšeli, tak Vám přeji krásnou svatbu a nekonečné množství štěstí :-) DJ Zdenek
Odpovědět
Zkus Caroline band.
Odpovědět
Profilova fotka
Možná už je pozdě, doporučuji TIMBRE MUSIC
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?