DJ - Brno a okolí

Profilova fotka
Ahoj všichni, shaním na svatbu DJ z Brna nebo blízkého okolí (svatbu máme cca 15 km od Brna) který je fajn, umí trochu moderovat a nebude mě stát celé jmění. 😄 Máte někoho odzkoušeného? 🙂 Předem všem děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela_cechova Svatba je plánována na květen 2021.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Nabízím své služby hudební produkce, mrkněte na můj web a v případě Vašeho zájmu mě kontaktujte.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, dovolím si poslat nabídku. Fajn večer Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den v úterý nám hrál DJ Libor Velek, on je fakt třída, každýmu se líbilo, jak hrál a chtěli na něj kontakt. Platili jsme 5000
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, napsali jsme Vám zprávičku do IP, tak se koukněte. Přejeme hezký den, DUO KOKTEJL.
Odpovědět
@eva_chaloupkova Dobry den, muzu se zeptat, jak dlouho vam hral? Jen abych mela prastavu. Planujeme svatbu pristi rok, tak treba by jsme se s panem nejak domluvili.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, nám hrál pan Rudolf Špičák z agentury In the Music, která sdružuje více DJů. Mají vše dobře organizované, komunikace bez problému, na akci hrál i moderoval, takže za nás spokojenost. 🙂 Oslavu jsme měli nedaleko Brna.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím své služby jako Profesionální DJ na Vaše akce, svatby, párty a oslavy s videodiskotékou, aparaturou v bílé barvě a vlastním profesionálním fotokoutkem po dobu celé Vaší akce. Nabídku posílám do zprávy. Krásný den Vám přeje Tomáš Borovička
Odpovědět
Dobrý večer, dovoluji si nabídnout své služby. Moc rád zajistím zábavu, hudbu, moderování, karaoke, při noční párty mixování hudby novomanželi přímo z parketu a celkově hladký průběh Vaší akce. Vše záleží na individuální domluvě a nic není problém. Cena je vždy domluvy k oboustranné spokojenosti 😉 . Veškeré info na djpatzy.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?