Menu Forum

DJ, 31.8.2019, Hamr na Jezeře (Liberec)

12. čer 2019  • 
fotoportrét
fotoportrét
marthych
Registroval se 12. června 2019 na beremese.cz. Přidal 1 příspěvek. Region Česká Lípa.
  • Svatba bude 31. srpna 2019
fotoportrét
fotoportrét
marthych
Registroval se 12. června 2019 na beremese.cz. Přidal 1 příspěvek. Region Česká Lípa.
  • Svatba bude 31. srpna 2019
 Hledáme DJ na svatbu, která se bude konat v Hamru na Jezeře a to 31.8.2019.

Máte někdo zkušenosti s někým, kdo dokáže vystihnout atmosféru, je spolehlivý a večer s ním jste si užili? Děkuji za doporučení.
12. čer v 09:57  •  Svatba bude v srpnu 2019  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
kv_production
KV-Production
KV-Production PRO

Hudba a zábava - Region Ostrava
13

“Pojďme se zlepšovat a vytvořit pro nevěsty bezkonkurenční službu! Proč je nutné, aby svatební dodavatelé spolu komunikovali? Jedna činnost navazuje na druhou. Když nemá floristka nazdobený stůl, těžko vyfotí fotograf připravenou slavnostní tabuli. Co doporučit klientovi? A jaký klient vlastně je, kdo to je? Nápady, rady, workshopy a nekonečný networking. Tohle a ještě mnohem více vás čeká na podzim v”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
kv_production
KV-Production
KV-Production PRO

Hudba a zábava - Region Ostrava
13

“Pojďme se zlepšovat a vytvořit pro nevěsty bezkonkurenční službu! Proč je nutné, aby svatební dodavatelé spolu komunikovali? Jedna činnost navazuje na druhou. Když nemá floristka nazdobený stůl, těžko vyfotí fotograf připravenou slavnostní tabuli. Co doporučit klientovi? A jaký klient vlastně je, kdo to je? Nápady, rady, workshopy a nekonečný networking. Tohle a ještě mnohem více vás čeká na podzim v”
(Před 9 měsíci)

@marthych Dobrý den, koukněte na profily jednotlivých DJs tady v katalogu dodavatelů, najdete u nich vždy reference od uživatelek.

Petr,
KV-Production
12. čer v 17:59  •  www.kv-production.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
djliborek123 (46 r.)
Dj Libor Kralovič
Dj Libor Kralovič PRO

Hudba a zábava - Region Kladno
74

“Milé nevěsty, chystáte se na svatbu a chcete mít nezapomenutelný zážitek ???..... neváhejte a kontaktujte mě. Nakoukněte do mého profilu :-) . Zařídím ozvučení obřadu, zajistím večerní zábavu, připojím karaoke... a jiné a jiné :-) Dj Libor”
(Před 7 lety)

fotoportrét
fotoportrét
djliborek123 (46 r.)
Dj Libor Kralovič
Dj Libor Kralovič PRO

Hudba a zábava - Region Kladno
74

“Milé nevěsty, chystáte se na svatbu a chcete mít nezapomenutelný zážitek ???..... neváhejte a kontaktujte mě. Nakoukněte do mého profilu :-) . Zařídím ozvučení obřadu, zajistím večerní zábavu, připojím karaoke... a jiné a jiné :-) Dj Libor”
(Před 7 lety)

Dobrý den, posílám nabídku do IP emoticon
S pozdravem
Dj Libor Kralovič
12. čer ve 20:37  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.djlibor.com  • Odpověz  •  To se mi líbí