DJ - 30.6.2017 - sháním

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zdali byste mi někdo nedoporučil DJ na svatbu dne 30.6.2017? Děkuji mockrát za veškeré nabídky a pomoc. B.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kde bude svatba? :-)
Odpovědět
@djgeorgehandle Střední čechy, to máte asi trošku z ruky jsem koukala, když děláte většinou Zlinský a Moravskoslezký kraj. Ale i tak děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín Vaší svatby je můj poslední volný v měsíci červnu, zaslal jsme Vám tedy nabídku do IP zde na Beremku :-) S pozdravem Dj Libor Velek Brno
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, posílám nabídku do IP. Fajn den Mácha
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám zatím volný, tak bych vám rád nabídl také své profi služby spojené s dlouholetou praxí jako svatební DJ a moderátor na váš velký den.Více zasílám do IP a více informací naleznete na mých www stránkách. Přeji hezký zbytek dne a těším se na případnou spolupráci. S pozdravem Miler
Odpovědět
Profilova fotka
@bbaru I já se připojuji s nabídkou, kterou máte v interní poště. V případě zájmu se ozvěte. Přeji hezký den, Mirek
Odpovědět
Dobrý den, děkuji všem za nabídky, probereme s přítelem a dáme vědět. Přeji krásný den. Bára.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, nabídka zaslána do IP ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer. Zasílám zprávu :) S přáním krásného večera moderátor a DJ Kouky
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolte mi nabídnou svoje služby, Již 4 rokem zprostředkovávám vše od na-zvučení obřadu až po Party do ranních hodin. Více info v soukromé zprávě. Přeji příjemný zbytek dne a každopádně gratuluji - ať se daří. S pozdravem DJ Brad - Roman Seidl
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám nabídku do IP... :-) S pozdravem Dj Libor Kralovič
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?