Menu Forum

DJ 30.4.2016

9. dub 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
capousek
Registrovala se 14. ledna 2013 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
capousek
Registrovala se 14. ledna 2013 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobrý den, sháním DJ na Lipnici nad Sázavou na 30.4.2016, avšak "jen" na hraní po kapele, cca 22-04:00 ráno. Hledáme někoho, pro koho nebude problém zahrát od Co jste hasiči, přes Madonnu po Macklemore...za rozumné peníze. Díky moc za odezvy.
16. bře 2016 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
luckapce
7
Registrovala se 23. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 55 příspěvků. Má 5 přátel. Region Pardubice.
fotoportrét
fotoportrét
luckapce
7
Registrovala se 23. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 55 příspěvků. Má 5 přátel. Region Pardubice.
 Za nás dopoučuju DJ YAA - Vašek Klema, je to ohromný sympaťák. A hraje za parádní peníze. Najdete ho přes FB, hraje v klubech po Praze, v Pardubicích, prostě kdekoli. emoticon
16. bře 2016 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
djliborek123 (43 r.)
Dj Libor Kralovič
Dj Libor Kralovič PRO

Hudba a zábava - Region Kladno
63

“Milé nevěsty, chystáte se na svatbu a chcete mít nezapomenutelný zážitek ???..... neváhejte a kontaktujte mě. Nakoukněte do mého profilu :-) . Zařídím ozvučení obřadu, zajistím večerní zábavu, připojím karaoke... a jiné a jiné :-) Dj Libor”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
djliborek123 (43 r.)
Dj Libor Kralovič
Dj Libor Kralovič PRO

Hudba a zábava - Region Kladno
63

“Milé nevěsty, chystáte se na svatbu a chcete mít nezapomenutelný zážitek ???..... neváhejte a kontaktujte mě. Nakoukněte do mého profilu :-) . Zařídím ozvučení obřadu, zajistím večerní zábavu, připojím karaoke... a jiné a jiné :-) Dj Libor”
(Před 4 lety)

Dobrý den, posílám IP emoticon
S pozdravem
Dj Libor Kralovič
16. bře 2016 v 15:40  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.djlibor.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatebnidj (32 r.)
Svatební dj
Šmída Jaromír PRO

Hudba a zábava - Region Olomouc
17
fotoportrét
fotoportrét
svatebnidj (32 r.)
Svatební dj
Šmída Jaromír PRO

Hudba a zábava - Region Olomouc
17
 Dobrý den,
mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb.
Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny.
V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím.
S pozdravem Svatební dj Jarek
16. bře 2016 v 16:51  •  www.svatebnidj.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
djstars (39 r.)
DJ na Svatbu
miroslav vobora PRO

Hudba a zábava - Region Praha

“Dobrý den,musím sem dát tenhle příspěvek k zamyšlení ze zkušenosti. Dělám muziku 20 let a občas mě překvapuje že na svatbu ženich s nevěstou si objednají drahý dort za 8000,-Kč a potom hledají DJ je a nebo kapelu na celý den za 2000,-Kč. Vše by do sebe mělo na svatbě zapadat to je jasné.Na hudbu by se mělo myslet na”
(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
djstars (39 r.)
DJ na Svatbu
miroslav vobora PRO

“Dobrý den,musím sem dát tenhle příspěvek k zamyšlení ze zkušenosti. Dělám muziku 20 let a občas mě překvapuje že na svatbu ženich s nevěstou si objednají drahý dort za 8000,-Kč a potom hledají DJ je a nebo kapelu na celý den za 2000,-Kč. Vše by do sebe mělo na svatbě zapadat to je jasné.Na hudbu by se mělo myslet na”
(Před 10 měsíci)

DJ Mirek Vobora- DJ na Svatbu , Narozeniny s Video Diskotékou a Karaoke. Zkušený DJ a moderátor . Dj+světelná a zvuková aparatůra na 4H. . . za 3500, -Kč. Na dalším se dá domluvit..
16. bře 2016 v 17:07  •  www.djstars.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
unidjs
Uni-DJ´s Agency
Petra Balatá PRO

Hudba a zábava - Region Mělník
4
fotoportrét
fotoportrét
unidjs
Uni-DJ´s Agency
Petra Balatá PRO

Hudba a zábava - Region Mělník
4
 Dobrý den, rádi Vám nabídneme své Dje, informace o nás a našich Dj´s najdete na našem webu v případě Vašeho zájmu se ozvěte rádi zodpovíme Vaše případné dotazy.
S pozdravem a přáním úspěšného výběru.
Petra Balatá Tým Uni - Dj´s
16. bře 2016 v 18:59  •  www.unidjsagency.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
djpohotovost
Dj pohotovost
Stanislava Cejpková PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
djpohotovost
Dj pohotovost
Stanislava Cejpková PRO

5
 Krásný den, nabídka zaslána do soukromé zprávy:o)
9. dub 2016 v 18:20  •  www.djpohotovost.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí