DJ, 23.5.2020, Kyjov

17. lis 201930

Zdravim, poptavam DJ na svatbu v Kyjove. Mel by byt ochotny hrat i na prani a dle gusta hostu a novomanzelu. Vyhodou je moznost i odmoderovat den a pripadne nejakou svatebni hru. Dekuji za nabidky i s cenou. Jedna se o cely vecer. Ve 14h hudba k obradu (v miste), podkresova pri hostine a pak vecerni zabava 🙂 .

• Dobrý večer, zaslal jsem vám nabídku do interní pošty zde na Beremku 🙂 S pozdravem Dj Libor

• Dobrý večer,

dovolím si poslat nabídku do IP.
    Fajn večer Patrik

• Dobrý večer.

Velice rád vám přijedu ozvucit, nasvitit a hrát vám náprsní na vaši svatbu. Mám i velice zajímavý ceny.
    Prosím o kontaktování na můj email.

Předem moc děkuji

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    DJ na svatbu, ozvučení obřadu, párty stany, nábytek, karaoke, výzdoba, potahy na židle, atd. Akci rádi připravíme i dle Vašeho finančního limitu. Nejsme agentura, jsme majitelé nabízených služeb. Dodání po...
    Hudba je nedílnou součástí každé svatby. Zní při obřadu i při hostině. Velmi záleží na tom, jakou hudbu pro svou svatbu vyberete.

Dopřejte si živý hudební doprovod na harfu pro Váš svatební obřad a hostinu. Vytvoříme Vám nezapomenutelnou atmosféru přesně podle Vašeho přání.
    Články od našich partnerů
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    5 důvodů, proč si na svatbu objednat profesionální catering
    Archiv článků od partnerů