DJ 20. 8. 2021 Přerov nad Labem

Dobrý den, sháníme dj na naší svatbu 20. srpna. Místo konání Přerov nad Labem. Nemáme ještě jistý program, ale ideální představa je začátek dj od cca 21:00. Prosím o případné nabídky. Díky, Zuzana
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, odeslal jsem Vám nabídku do soukromé zprávy :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, do interní pošty Vám zasílám nabídku. Jsem DJ, moderátor a provozuji fotobudku s okamžitým tiskem. Kompletní informace najdete také na mém webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, dovolím si poslat nabídku do IP. Fajn večer Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
NA VAŠÍ SVATBĚ ZAŘÍDÍM: Ozvučení obřadu: písně na příchody, ozvučení oddávajícího, podkres při gratulacích Svatební hostina: podkresová hudba, ozvučení proslovů Svatební hry: odmoderování svatebních her, konzultace volby těch správných her Svatební párty: žánr muziky určujete Vy, A já udělám vše proto, aby zábava žila až do rána Moderování důležitých momentů: informování svatebčanů o programu či předání informací co se zrovna děje
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, za náš svatební vyhledávač bych doporučila DJ Márty, DJ & BAND TIMBRE MUSIC nebo DJ a moderátor Jan Witek. Pokud byste měla zájem, tak bychom Vám rády doporučily náš svatební vyhledávač, přes který můžete zmiňované hudebníky rovněž kontaktovat. Najdete tam další dodavatele, kteří vykonávají svou práci ve Vašem okolí. Hodně štěstí! 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?