DJ 17.června 2017, Liberec

14. úno 201740

Dobrý den,
hledáme DJ na svatební hostinu v Liberci (přesněji Hoření Pasek, několik km od Liberce) na 17. června 2017. Děkuji za případné nabídky! 🙂

• Dobrý den,
    mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb.
    Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny.
    V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím.
    S pozdravem Svatební dj Jarek

• Dobrý den,

dovoluji si Vám zaslat nabídku do IP.
    Fajn den Mácha

• Dobry den,
    zasilam Vam tez svoji nabidku.

• Koukněte ke mě do profilu a na našich stránkách si vyberte si hudbu z Vašeho okolí. Ať neplatíte tolik za dopravu, vlezte na mapu, zadejte město, váš rozpočet, vyberte kategorii Kapela a je to. Můžete si tak najít i kouzelníka, moderátora, nebo DJ a spousty dalšího. 🙂 😉

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Chcete na svou akci zkušeného DJe, který má za sebou nespočet úspěšných akcí? Jsem Vám plně k dispozici a své zkušenosti Vám rád poskytnu při realizaci Vašich projektů….
    DJ Ondra. DJ na svatbu, akci, oslavu, párty. Máme nejlepší ceny pro Ostravu i okolí. Více informací na našem webu.
    THE BIGGEST PRODUCTION, s.r.o. je eventová společnost zaměřující se na a DJování na svatbách, firemních večírcích a organizaci kulturních akcí.
    Články od našich partnerů
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    5 důvodů, proč si na svatbu objednat profesionální catering
    Archiv článků od partnerů