DJ 16.6.2017 Prostějov

Dobrý den, hledáme DJ na svatbu ve výše uvedeném termínu. Případné nabídky prosím do SZ. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zaslal jsem vám nabídku do interní pošty zde na Beremku, třeba zaujme. :-) S přáním pohodových svatebních příprav Dj Libor Velek
Odpovědět
Profilova fotka
@geen Dobrý den, Váš termín se mi nedávno uvolnil z důvodu přeložené svatby a tudíž bych Vám rád nabídl rovněž své služby svatebního DJe. Více informací zasílám do zpráv zde na portále. S hudebními pozdravy ♪♫ Jiří Halák DJ Sonido
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer , dovolím si také poslat nabídku do IP tady na Beremese. Štastnou ruku při výběru. Fajn večer Mácha ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, slečno nevěsto, v termínu pátek 16.06. Vám na Vaší svatbě v Prostějově rád budu k dispozici. Nabídku Vám, s dovolením, zasílám zprávou do zdejší Interní pošty. Doufám v naši budoucí spolupráci a bezchybnou realizaci Vašeho “Dne D”.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Jsme z Prostějova. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?