DJ, 15.6.2019, Statek Lunikov

19. lis 201850

Shanim dj na 15.6.2019. Statek Lunikov. Prosim posilehte nabidky. Diky Lenka

• Dobrý den,

tento termín mám zatím volný, tak bych vám rád nabídl také své profi služby spojené s dlouholetou praxí jako svatební DJ a moderátor na váš velký den.PŘIVEZU SEBOU HODNĚ HVĚZD,PROTOŽE MÁTE SE MNOU VIDEOPROJEKCI ZDARMA.Více zasílám do IP a více informací naleznete na mých www stránkách. Nově také nabízím doplňkové služby pro vás 🙂 Více v záložce služby na www stránkách.
    Přeji hezký zbytek dne a těším se na případnou spolupráci.

S pozdravem DJ a moderátor Milan Miler

• Hezký večer, máte sz 🙂

• Dobrý večer,

dovolím si poslat nabídku do IP.
    Fajn večer Patrik

• Sponzor fóra
  • Dobrý den,
    mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb.
    Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny.
    V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím.
    S pozdravem Svatební dj Jarek

• Přeji dobrý den, právě jsem Vám odeslal nabídku do interní pošty, pokud Vás zaujme, ozvěte se. Kontakty jsou v mailu, nebo na mém webu uvedeném pod touto zprávou.
    Mějte se hezky a pokud se neuvidíme, přeji krásnou svatbu a ještě předtím šťastné a veselé Vánoce a šťastný nový (svatební) rok!
    Mirek - DJ Giacomo

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Svatební & párty DJ a moderátor. Hudba všech žánrů pro všechny věkové kategorie.
    Profesionální DJ s mnohaletou praxí,zkušenostmi a bohatým výběrem hudby všech žánrů,ozvučení obřadů...pro Váš svatební den.Působnost po celé ČR.
    Zkušený DJ a moderátor pro vaši svatební oslavu. Postarám se o to, že na vaši svatbu budete ještě dlouho poté vzpomínat.
    Články od našich partnerů
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    5 důvodů, proč si na svatbu objednat profesionální catering
    Archiv článků od partnerů