Menu Forum

DJ 14.5.2016 Radějov?

27. říj 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
berenitka (35 r.)
8
Registrovala se 30. prosince 2014 na beremese.cz. Přidala 24 příspěvků. Má 1 přítele. Region Hodonín.
  • Svatba byla 14. května 2016
    Radějov, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
berenitka (35 r.)
8
Registrovala se 30. prosince 2014 na beremese.cz. Přidala 24 příspěvků. Má 1 přítele. Region Hodonín.
  • Svatba byla 14. května 2016
    Radějov, Region Hodonín
 Ahojte,
hledáme fajn DJe, který dokáže rozproudit zábavu, umí reagovat na lidi na parketu, je otevřený všem stylům a je cenově dostupný emoticon
Znáte, poradíte, doporučíte? Děkuji
26. říj 2015 v 18:05  •  Svatba byla v květnu 2016  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
svatebnidj (34 r.)
Svatební dj
Šmída Jaromír PRO

Hudba a zábava - Region Olomouc
20
fotoportrét
fotoportrét
svatebnidj (34 r.)
Svatební dj
Šmída Jaromír PRO

Hudba a zábava - Region Olomouc
20
 Dobrý den,
mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 250 svateb.
Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny.
V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím.
S pozdravem Svatební dj Jarek
26. říj 2015 v 18:56  •  www.svatebnidj.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kv_production (32 r.)
KV-Production
Petr Knap PRO

Hudba a zábava - Region Ostrava
12

“Pojďme se zlepšovat a vytvořit pro nevěsty bezkonkurenční službu! Proč je nutné, aby svatební dodavatelé spolu komunikovali? Jedna činnost navazuje na druhou. Když nemá floristka nazdobený stůl, těžko vyfotí fotograf připravenou slavnostní tabuli. Co doporučit klientovi? A jaký klient vlastně je, kdo to je? Nápady, rady, workshopy a nekonečný networking. Tohle a ještě mnohem více vás čeká na podzim v”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
kv_production (32 r.)
KV-Production
Petr Knap PRO

12

“Pojďme se zlepšovat a vytvořit pro nevěsty bezkonkurenční službu! Proč je nutné, aby svatební dodavatelé spolu komunikovali? Jedna činnost navazuje na druhou. Když nemá floristka nazdobený stůl, těžko vyfotí fotograf připravenou slavnostní tabuli. Co doporučit klientovi? A jaký klient vlastně je, kdo to je? Nápady, rady, workshopy a nekonečný networking. Tohle a ještě mnohem více vás čeká na podzim v”
(Před 1 měsícem)

Dobrý den,

poslal jsem Vám nabídku.
Příjemný den,
Petr Knap
KV-Production
26. říj 2015 ve 22:35  •  www.kv-production.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dj_libor_velek
D.S.A. - Dj Libor
Libor Velek PRO

Hudba a zábava - Region Brno
12

“Https://www.youtube.com/watch?v=IBUXIuKyGRs”
(Před 5 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
dj_libor_velek
D.S.A. - Dj Libor
Libor Velek PRO

Hudba a zábava - Region Brno
12

“Https://www.youtube.com/watch?v=IBUXIuKyGRs”
(Před 5 měsíci)

Dobrý den, zaslal jsem vám nabídku IP emoticon S přáním krásného dne Dj Libor Velek
27. říj 2015 v 10:23  •  www.djlibor.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonido (34 r.)
Jiří Halák / DJ Sonido
Jiří Halák PRO

45

“► Dne 20.2.2016 budu exkluzivně prezentovat své služby na 2. Svatebním veletrhu v prostorách Zámečku Petrovice. Více na: www.zamecek-petrovice.cz¨ Událost Facebook: www.facebook.com/events/176218749402443/ DJ na svatbu: www.jirihalak.cz”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
sonido (34 r.)
Jiří Halák / DJ Sonido
Jiří Halák PRO

45

“► Dne 20.2.2016 budu exkluzivně prezentovat své služby na 2. Svatebním veletrhu v prostorách Zámečku Petrovice. Více na: www.zamecek-petrovice.cz¨ Událost Facebook: www.facebook.com/events/176218749402443/ DJ na svatbu: www.jirihalak.cz”
(Před 2 lety)

Vážená nevěsto dobrý den, kde to máte? V Penzionu Roseta? Tam jsem již hrál - je to vskutku překrásné místo! Více zasílám do interní pošty. Hezký den
27. říj 2015 v 11:17  •  www.jirihalak.cz  •  To se mi líbí