Menu Forum

DJ, 12.7.2019 u Pozděchova

11. čer 2019  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
itsteri
Registrovala se 2. dubna 2019 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
itsteri
Registrovala se 2. dubna 2019 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků.
 Hledáme Dj na naši malou páteční svatbu u Pozděchova.
Jde nám o hudbu od zhruba 17:00 do půlnoci. Má ještě někdo volno?
Chtěli bychom spíše současnou hudbu a trochu rock 'n' rollu. Dejte mi vědět emoticon
Teri
11. čer ve 13:34  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
kv_production
KV-Production
KV-Production PRO

Hudba a zábava - Region Ostrava
14

“Pojďme se zlepšovat a vytvořit pro nevěsty bezkonkurenční službu! Proč je nutné, aby svatební dodavatelé spolu komunikovali? Jedna činnost navazuje na druhou. Když nemá floristka nazdobený stůl, těžko vyfotí fotograf připravenou slavnostní tabuli. Co doporučit klientovi? A jaký klient vlastně je, kdo to je? Nápady, rady, workshopy a nekonečný networking. Tohle a ještě mnohem více vás čeká na podzim v”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
kv_production
KV-Production
KV-Production PRO

Hudba a zábava - Region Ostrava
14

“Pojďme se zlepšovat a vytvořit pro nevěsty bezkonkurenční službu! Proč je nutné, aby svatební dodavatelé spolu komunikovali? Jedna činnost navazuje na druhou. Když nemá floristka nazdobený stůl, těžko vyfotí fotograf připravenou slavnostní tabuli. Co doporučit klientovi? A jaký klient vlastně je, kdo to je? Nápady, rady, workshopy a nekonečný networking. Tohle a ještě mnohem více vás čeká na podzim v”
(Před 9 měsíci)

Dobrý den, koukněte k nám na web a zadejte nezávaznou poptávku, máme v týmu DJ Martina Janoše (na fotce), který je z Valašského Meziříčí, bude to mít kousek emoticon
11. čer ve 14:07  •  www.kv-production.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".