Dj

Ahoj, sháním šikovného dj na svatbu červenec/2023, oblast Litoměřic. Svatba venku, nutnost ozvučení. Děkuji za případné návrhy 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@martasrich Dobrý den, jaké máte přesné datum? Pokud budu mít volný termín, tak za Vámi rád přijedu. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. M. Kocián
Odpovědět
Profilova fotka
@martasrich Ahoj, nejdůležitější je prozradit termín, aby bylo od čeho se odrazit. Já jsem z Dj a moderátor z Prahy pokud bude konstelace příznivá, rád budu k dispozici. Jirka Votava - DJ Goro
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, na červenec 2023 mám ještě 2 volné soboty. Mrkněte na můj profil a pokud Vás to zaujme, napište.
Odpovědět
Dobrý den, na Váš výjimečný svatební den, oslavu, večírek, párty mohu poskytnout kompletní DJ služby dle Vašeho přání, od dojemného ozvučení obřadu, skrze podmanivou hudbu při slavnostním obědě k prvním tancům, až k nekonečné večerní párty (světelná a hudební show) Vše záleží na individuální domluvě včetně ceny a rozsahu služeb - moderování, koordinace, hry, karaoke, videoprojekce, výrobník mlhy, bublin, hazer, dětské disko, laser show.... NOVĚ: možnost zapůjčení VELKÉ MNOŽSTVÍ DEKORAČNÍHO OSVĚTLENÍ (studená bílá). Nevtíravé a osobní jednání je samozřejmostí , žádné příplatky v případě jakéhokoliv prodloužení akce  Hudba a skladby na přání novomanželů a všech svatebčanů bez omezení po celou dobu konání akce. Neváhejte mě kontaktovat prostřednictvím webových stránek nebo na e-mailu.  Bylo by mi ctí být součástí Vašeho svatebního dne. Michal (DJ Patzy)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, nabízím své služby svatebního Dj. V případě zájmu se klidně ozvěte. Fajn večer Dj Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, přidávám se do zástupu nabídek 🙂 …V červenci mám ještě nějaké volno. Jaký je to termín? Do Litoměřic to nemám daleko, jsem dj, Moderator a provozuji fotobudku s okamžitým tiskem. Více na mém webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?