DJ 1.7.2022 Česká Lípa

Hezký den, sháním DJ na zahradní svatbu, která se bude konat 1.7. 2022 ve vesničce u České Lípy. Moc děkuji za jakékoli tipy a kontakty 🙂.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Krásný den, jukněte na mé stranky kde mam videa a recenze a můžeme se domluvit. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, rád připravím nabídku. Na mém profilu najdete kompletní info + kontakty.
Odpovědět
Profilova fotka
Mohu nabídnou svoje služby DJ. Termín mam prozatím volný 🙂 Více info o mě na webu. Děkuji
Odpovědět
Dobrý den, na Váš výjimečný svatební den mohu poskytnout kompletní DJ služby, od ozvučení obřadu, skrze podmanivou hudbu při slavnostním obědě k prvním tancům, až k nekonečné večerní párty (světelná a hudební show) Vše záleží na individuální domluvě včetně ceny (dovoluji si tvrdit, že bezkonkurenční) a rozsahu služeb - moderování, hry, karaoke, videoprojekce, výrobník mlhy, hazer, výrobník bublin, laser show....NOVINKA: MOŽNOST ZAPŮJČENÍ VELKÉHO MNOŽSTVÍ DEKORATIVNÍHO OSVĚTLENÍ (studená bílá) Příjemné a nevtíravé jednání je samozřejmostí , žádné příplatky v případě jakéhokoliv prodloužení akce  Neváhejte mě kontaktovat, podrobné a kompletní informace zašlu v případném následném e-mailu. Bylo by mi ctí být součástí Vašeho svatebního dne. Michal
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?