Dilema s hudbou

Profilova fotka
Ahoj holky, furt nějak tak řěším dilema s hudbou... Ve zkratce: Ve 14.00 začíná obřad Máme pianistu na 6-8 písní takže tak do 3. Pak jsou pripitky a brunch Takže cca do 16.00 My v 16.00 odjedeme na focení maximálně do 17.00 Od 18ti přijede DJ Řěším zda mám toho pianistu nechat i přes tu dobu pripitku, te doby co my budeme pryč během které budou lidi mít "za ukol" od družiček aby se nafotili do svatební knihy (budou je fotit pokud budou chtít) Nebo je to úplně zbytečný a stačí pustit přes repraky nějakou klidnou hudbu ze spotify? Repraky si můžu půjčit i s mikrofonama v práci, takže to není problém. Jak vy resite tu dobu mezi hudbou na obřadě a než přijede dj? Je mi jasný ze tu dobu co budeme pryč tak ty lidi tam spis budou postavat a popíjet a kecat a budou roztahani po celým sadu u stodoly. Díky moc za rady
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Já bych hudbu od těch 15 - 18 určitě řešila, přijde mi většinou blbý, když je tam odpoledne ticho. Jako OK mi přijdou obě varianty - klavírista (pokud je schopný to trochu rozjet a zahrát i nějaké hity, co lidi znají, aby neposlouchali několik hodin jen nějakou klasiku), i playlist ze spotify. Pokud budeš ale jen pouštět hudbu, určitě se s někým dohodni, aby to měl na starosti, aby to pustil, reguloval hlasitost, aby byl poblíž třeba v případě, že se nějaká partička už rozjede a bude si chtít něco pustit nebo naopak, když budou lidi hodně klidní, aby pustil nějaký připravený playlist, který bude víc jen jako podkres a chill...
Odpovědět
Profilova fotka
@rusanna my jsme právě přemýšleli, zda byla nějaká hudba u myho brachx loni... No a shodli jsme se že do 6ti do vecera než dojel do tam opravdu žádná hudba nebyla a právě jsme horko těžko vzpomínali, takže nám to ani vlastně nechybělo... Tak jsem si prave říkala uda to není zvykem? Není problém někomu dat na starosti tu hudbu si myslím 😊
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?