Menu Forum

Cimbál Praha 5.12.2015

9. říj 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
fonamor
2
Registrovala se 22. září 2015 na beremese.cz. Přidala 71 příspěvků. Má 3 přátele.
  • Svatba byla 5. prosince 2015
    Záběhlice, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
fonamor
2
Registrovala se 22. září 2015 na beremese.cz. Přidala 71 příspěvků. Má 3 přátele.
    Záběhlice, Region Praha
 Sháním cimbál na malou svatbu cca 3 lidi, Praha, nabídne někdo? Jde nám o to zabékat si téměř na všechno, bereme i moderníemoticon
8. říj 2015 ve 21:54  •  Svatba byla v prosinci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
dualmusic
Dual Music
Pavel Šibíček PRO

Hudba a zábava - Region Praha
7

“Občas zařadíme skladbu o které si myslíme, že se bude líbit a bude mít úspěch na každé svatbě či oslavě. A o které skladbě je řeč nyní? Tak u nás ji zpívá třeba Josef Vágner pod názvem Mně sílu dáš. V repertoáru ji mají Westlife, Celtic Woman, Josh Groban a mnozí další. Píseň zazněla v pohádce - The Lion King”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
dualmusic
Dual Music
Pavel Šibíček PRO

7

“Občas zařadíme skladbu o které si myslíme, že se bude líbit a bude mít úspěch na každé svatbě či oslavě. A o které skladbě je řeč nyní? Tak u nás ji zpívá třeba Josef Vágner pod názvem Mně sílu dáš. V repertoáru ji mají Westlife, Celtic Woman, Josh Groban a mnozí další. Píseň zazněla v pohádce - The Lion King”
(Před 1 rokem)

@fonamor Cimbálovek v Praze moc neoperuje. Vím pouze o kapelce, která pravidelně vystupovala na Roztylech, kde je restaurace Koliba. Ale je to už nějaký rok, poptejte se, třeba tam ještě působí.
Pokud cimbálovku neseženete, jsem z Moravy a békáme spoustu moravských, včetně hry se zvuky cimbálu. V září si nás vyzkoušeli až v Buchlovicích, koukněte na Face.
8. říj 2015 ve 22:28  •  www.dualmusic.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fonamor
2
    Záběhlice, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
fonamor
2
    Záběhlice, Region Praha
 Děkuju moc, mrknu, my jsme taky z moravy, do Prahy jen importemoticon... děkuji a dám vědět... myslíte na fcb tento profil? To snad nemyslíte vážněemoticon
8. říj 2015 ve 23:07  •  Svatba byla v prosinci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fonamor
2
    Záběhlice, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
fonamor
2
    Záběhlice, Region Praha
 https://www.facebook.com/DualMusic?fref=ts
8. říj 2015 ve 23:07  •  Svatba byla v prosinci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dualmusic
Dual Music
Pavel Šibíček PRO

7

(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
dualmusic
Dual Music
Pavel Šibíček PRO

7

(Před 1 rokem)

Tak ten opravdu vážně nemyslím... přímý odkaz najdete tady v našem profilu, vpravo pod fotkou. Případně na Face zadat do vyhledávání Dual Music. Sem do diskuze ten odkaz asi dát nemůžu.
9. říj 2015 v 08:20  •  www.dualmusic.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí