Česko - Polský DJ nebo kapela / Jablonec nad Nisou

Profilova fotka
Dobrý den, hledám DJ na Česko - Polskou svatbu příští rok. Je důležité, aby večer také odmoderoval a úspěšně bavil jak české, tak polské hosty. Případně i kapela přichází v úvahu pokud splňují požadavky jazykové. Záleží mi, aby DJ nebo kapela měla zkušenosti s takovou svatbou, nechci nepříjemné překvapení v den D. Můžete prosím někoho doporučit? Moc děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem DJ z Mnichova Hradiště - tedy kousek ..CZ-PL svateb jsem zažil několik …poslední před 14 dny přímo v PL.. Problém s PL muzikou není, Poláci se umí dobře bavit na jakoukoliv muziku a ta jejich je navíc velmi taneční …Polsky bohužel neumím ..Takže samozřejmě při nějakých hrách to muže být trochu komplikace, ale vždy jsme to zvládli společně s někým, kdo mohl tlumočit. Mimo mikrofon (třeba na muzice na přání) jsme se vždy domluvili - přitom každý mluvil svým jazykem 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@djmech dobrý den, děkuji za zprávu. Upřímně radši bych někoho kdo mluví polsky. Ale případně se Vám ozvu. Děkuji 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@ivca_bakesova znám pár kolegů, ale všechno delší dojezdová vzdálenost. Takže se to samozřejmě zohlední v ceně. Pokud máte zájem, napište mi, pošlu další informace.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Nevím, zda již nemáte vybráno... Polských svateb mám za sebou několik a jsem z Jablonce nad Nisou... Nie mam problemu z moderowaniem w języku polskim. Máte-li zájem, ozvěte se a můžeme se domluvit. Hezký den
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?