Česko-německá svatba - DJ nebo kapela, 18.5.2019

Zdravím nevěsty, které rovněž pořádaly dvojjazyčnou svatbu s hosty ze dvou zemí a rovnou poprosím i o tipy, jak jste řešily hudbu? Bohužel mám tu zkušenost, že snoubenci se česká muzika vůbec nelíbi a na takovýchto akcích se vůbec nebaví. Podařilo se vám najít dvojjazyčnou kapelu, nebo DJ, který zvládl i cizojazyčné vypalovačky? Nebo jste hráli jinou mezinárodní hity? A máte-li někdo úžasný tip na německy mluvícího DJ nebo kapelu, kteří by zabavili české i německé hosty, tak sem s nimi, svatba je 18.5.2019 na zámku Hrubá Skála. :) Předem moc děkuji!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, hrajeme české i mezinárodní hity, včetně německých. Mluvíme a moderujeme anglicky, německy i španělsky a italsky se domluvíme :) Podívejte se prosím na můj profil a v případě zájmu mě neváhejte kontaktovat, děkuji a přeji krásný den, Eliška Vostrá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Hrál jsem 15 let v Rakousku, německu a švýcarsku. Myslím, že pro Vás bychom byli nejlepší volba. Poslechněte si prosím ukázky z našeho webu. V případě zájmu se budu těšit na spolupráci. Přeji hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, I my umíme perfektně německy. Repertoár český,anglický,německý.... Koukněte se prosím na naše webové stránky,třeba vás zaujmeme. Mějte hezký den Zpěvačka Martina
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer, zaslána IP :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mou nabídku naleznete v interní poště :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Dobrý den milé nevěsty, mám ten samý problém, tak jsem se chtěla zeptat zda jste někoho takového našla.. Můj problém je ještě v tom ze můj přítel pochází z Bavorska, takže pokud kapelu, tak česko - bavorskou. Najde se tady někdo takový? Děkuji za typy
Odpovědět
Profilova fotka
@block140 Takový problém jsme kdysi taky řešili, protože já i mé známé žijeme v zahraničí, ale svatby plánujeme doma v Česku. Takže jsme hledali DJ, který zvládne moderovat i v jiných jazycích a vyzná se i v cizí hudbě. Viděli jsme jich pár, někteří píší, že umí a znají, ale ve skutečnosti umí pár slovíček a pak se snaží dorozumět rukama nohama, nebylo to dobré. Z těch lepších jsme si pak vybrali jednoho, co nám už jezdí po všech svatbách a oslavách a zatím nás nikdy nezklamal. Německy umí perfektně, protože taky pobýval roky v cizině, anglicky taky velmi dobře. A v hudbě se vyzná, mluvit se nebojí, takže se pobaví domácí i naši přátelé z jiných zemí. Navíc nestojí desetitisíce jako někteří jiní. Takže můžu doporučit, tady asi profil nemá, ale ve vyhledávači se najít dá, říká si DJ Caesar. Na mé svatbě bude příští rok taky.
Odpovědět
@block140 My jsme se nakonec rozhodli pro DJ, který německy sice neumí, ale zato nám byl nejsympatičtější :-) A německé vypalovačky nám zahraje taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer, zaslána IP :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?