Budete mít na svatbě živou kapelu?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky budete mít někdo na svatbě živou kapelu. My jsme totiž byli si zamluvit restauraci kde to bude mít, a oni nám doporučili živou kapelu. Že je to mnohem zábavnější a tak... Tak jsem se chtěla zeptat jestli s tím někdo nemá zkušenosti a jestli si to někdo bude takhle dělat???? :-|
Odpovědět
1
20
21
taky chci živou kapelu. ;-) ale nevím co udělá rozpočet. :-(
Odpovědět
my meli zivou kapelku - 5 lidi, hrali od sesti do pulnoci a to tak, ze paradne a rekli si za to 5500,- coz je podle mne hodne nizka cena, za to nesezenes ani DJe. Kdyztak jmenovali se Eso band a jsou odnekad z okoli Kostelce nad Cernymi lesy, ale myslim, ze napr do Prahy by nemeli problem prijet (kontakt na ne nam dali v pivovaru v Kostelci, kde jsme meli svatbu). Hrali vsechno od "klasiky" typu Bajecna zenska po Floydy, Kabaty atd a chvalil je i svagr, vystudovanej muzikolog, coz uz je co rict ;-)
Odpovědět
Pokud budete některá chtít, můžu do IP zaslat webovky na pár kapel s Moravskoslezského kraje :)
Odpovědět
Profilova fotka
taky máme..u obřadu venku živé housle a piáno..u obědu cimbálovku a večer bude Dj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My měli taky večer DJ s karaoke a neměnila bych. Kolem půnoci se rozjelo to karaoke a všichni se bezvadně bavili. Na kapele mi vadí jednak omezený repertovár a pak to, že dělají pauzy... To DJ kdyžtak navolil písničky a odskočil si :-D
Odpovědět
Ahoj holky, já dám ruku do ohně za kapelu ANEX z Liberce, trio hrající oldies až po současnost, i skvělý starý známý český bomby. Hráli nám na svatbě, narozeninách i na firemním vánočním večírku a všichni byli nadšený. Jsou celkem levný a je to fakt dobrý, složení dva chlapi, a slečna. Tel.č.:607993046
Odpovědět
@champagne Ahoj, doporučuju anex z Liberce, za 4 hodiny si vzali 3800, ale to bylo minulý rok. Ale hrajou suprově, i na přání:-) tel:607993046
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevěsty, nevíte prosím o dobré živé a osvědčené x-) kapele z okolí pelhřimovska? moc díky za tipy!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, prosím o nějaké prověřené tipy na kapely (stačí i duo, trio) z Královéhradeckého kraje? Předem díky!! :)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 2 letech
Ahoj holky, pokud sháníte hudbu na Zlínsku (a prej hrávají i na Ostravsku), rozhodně nemohu doporučit duo Avanti music ve složení Josef Hanák a Dana Klapuchová - ukázky na netu mají fajn, ale skutečnost je jiná - hrají velmi málo písní, věčně jen vyhlašují přestávky, výběr písní také spíš katastrofa, nedodržují předem domluvené věci a chovají se neprofesionálně a neslušně. Byli jsme strašlivě zklamaní.
Odpovědět
1
20
21
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?