Anglicky hovořící Dj 19.5.2018 okolí Pardubic

Dobrý den, nedoporučil by mi někdo ověřeného DJ na toto datum, bude se jednat sice o českou svatbu, ale s i s velkou částí norských hostů, proto hledám zdatného DJ, který se neboji i domluvit anglicky a bude moci zahrát i nějaké naše norské hity :-) Děkuji za odpovědi
Odpovědět
Ahoj, já doporučuji dj_adam, na naší svatbě byli všichni nadšení a má i super ceny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i když hledáte doporučení a ne nabídky, dovolil jsem si Vám jednu poslat do interní pošty. Angličtinou se s Vašimi svatebními hosty bez problémů domluvím a ani v muzice nebude žádný problém. V případě zájmu se ozvěte. Přeji hezký den, Mirek - DJ Giacomo.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, slečno nevěsto, v termínu sobota 19.05.2018 Vám na Vaší svatbě v okolí Pardubic rád budu k dispozici. Angličtina pro mě není překážkou a norskou muziku Vám nachystám rád. Nabídku Vám, s dovolením, zasílám zprávou do zdejší Interní pošty. Doufám v naši budoucí spolupráci a bezchybnou realizaci Vašeho “Dne D”.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Dovoluji si zaslat nabídku do IP.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?