28.6.2014 - kapela na větší svatbu - Jihomoravský kraj

Profilova fotka
Sháním spíš větší kapelu na naši svatbu, 3-5 členů z okolí Brna, Vyškova. Můžete mi prosím někdo nějakou poradit? Chtěli bychom nejen živý zpěv ale i živou hudbu...
Odpovědět
Ahoj, nám hraje na svatbě o týden dřív než je váš termín kapela Magic Melody z Vracova :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, doporučuji naše kamarády z kapely PROROCK Blansko. Je to 100% živá kapela, vlastní aparát, zvukař, osvětlení. Určitě je někde "vygooglíte" , mají profil i na facebooku. Odvolejte se klidně na nás a myslím, že s domluvíte i na příjemné ceně. Hezký zbytek dne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@reflex_rock Dobrý den, moc děkuji za tip, na kapelu Prorock jsme chodili ještě "za mlada".. :D Ale hrají i na svatbách? V akcích mají pouze plesy a zábavy?
Odpovědět
Profilova fotka
@hailie27 Děkuji za tip... Tak už jsem jim poslala email, jestli mají volno. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@leny10 Dobrý den, minulý rok tam pár svateb a narozenin měli. Pokud vyhovuje repertoár, bude jim asi jedno, kde hrají :-) Hezký zbytek dne.
Odpovědět
Profilova fotka
@hailie27 tak uz maji obsazeno na nas termin :(
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
leny10 - to je škoda :( nám se právě moc líbí a moc se na ně těšíme. Tak přeji hodně štěstí při správném výběru kapely :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se nám nakonec podařilo zamluvit právě Prorocky z Blanska. :) Mám z toho obrovskou radost... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@leny10 Tak to je paráda :-) Jsem rád, že můj TIP snad trošku pomohl k výběru právě této kapely. Přeji mnoho štěstí do chystaného sňatku a hezký den ! ;-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?