16.6.2018 DJ Pruhonice?

Profilova fotka
Hladame DJ na nas svadobny den v Pruhonicich 16.6.2018. Vopred dakujeme za nabidky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu se nabídnou nejen jako DJ, ale i jako kombinace hudebníka a DJ. Více o mě zde na beremese v sekci PRO nebo na www stránkách. Krásný den. Radim
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, rádi pro Vás na Vaši svatbu přijedeme zahrát. Pokud budete mít zájem o sestavení naší nezávazné cenové nabídky napište nám prosím Vaši představu o délce hudební produkce Dj na Vaší svatbě. Informace o nás a našich Djs najdete také na našem webu. Těšíme se na možnou budoucí spolupráci. S pozdravem a přáním hezkého večera. Petra Balatá Tým Uni-DJ's
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, slečno nevěsto, v termínu sobota 16.06.2018 Vám na Vaší svatbě v Průhonicích rád budu k dispozici. Zcela jedinečnou novinkou letošní svatební sezóny, kterou na sezónu 2018 hodláme ještě vylepšit, je TANEC V OBLACÍCH (ideální pro první novomanželský tanec) viz https://www.youtube.com/watch?v=huyn4... Byl by vhodným zpestřením i pro Vaši svatbu…? Děkuju Vám za Vaši odpověď a doufám bezchybnou realizaci Vašeho “Dne D” i v naši v naši budoucí spolupráci. P.S.: Moji kompletní nabídku Vám bohužel nemohu zaslat zprávou do Interní pošty = nejsem registrován na www.MojaSvatba.sk :-(. Můžu Vám ji zaslat někam e-mailem, prosím? Doufám v naši budoucí spolupráci a .
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také nabídnu své Dj služby. Jukněte na můj profil a v případě Vašeho zájmu se kdykoli ozvěte :-) Přeji příjemný víkend Dj Libor Kralovič
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám zatím volný, tak bych vám rád nabídl také své profi služby spojené s dlouholetou praxí jako svatební DJ a moderátor na váš velký den.Více zasílám do IP a více informací naleznete na mých www stránkách. Nově také nabízím doplňkové služby pro vás :-) Více v záložce služby na www stránkách. Přeji hezký zbytek dne a těším se na případnou spolupráci. S pozdravem DJ a moderátor Milan Miler
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím své služby. Dovolím si poslat nabídku do IP. Fajn den Mácha ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, pokud budete chtít rozšířit si hudební nabídky na Vaši svatbu mrkněte na moje webovky - djmilansifta, jinak přeji ať se daří a mějte se fajn. Milan Sifta.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, koukněte se na naše webovky, reference i referenční video - aby jste věděla jak to děláme my :-) . Přes poptávkový formulář na našich stránkách nám sdělíte základní info o Vašem velkém dni a my Vám zašleme nezávaznou cenovou nabídku.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?