14.2.2015 - Český Těšín - Hledám DJ, který pouští hudbu CZ i PL. Spěchá!

Poradíte DJ, který zahraje polské i české hity? :-N díky
Odpovědět
Petr Soukup :-)! .. S těmi PL hity sice nevím, ale jelikož je z Bohumína, asi k nim nebude mít daleko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pocházím 20km od Polských hranic ale že by to mělo vliv na můj výběr muziky, to asi ne.. :-D Hrál jsem na česko-anglických svatbách i česko-německé a je to vždy o domluvě a trochu té spolupráce... Pokud máte zájem, kontaktujte mě. Určitě bychom našli společné řešení. O.S.
Odpovědět
Profilova fotka
@kano Zdravím Vás, jsem z Českého Těšína a 14.2. mám volno. S polskou hudbou mám dostatek zkušeností - odehráno několik polsko-českých akcí jak u nás tak v Polsku. Rád se s Vámi sejdu a přizpůsobím se Vašim představám. S pozdravem Jiří Halák - DJ Sonido
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Letos jsme zvučili i několik česko-polských svateb. Nemáme jazykové bariéry, takže nemáme problém s multinárodními svatbami, mluvíme anglicky i německy, polsky se dorozumíme. Polský repertoár není problém, určitě bychom se ale osobně potkali a probrali detaily. 14.2. máme zatím, volno. Tak nám napište a určitě se domluvíme :-) Do Těšína pravidelně jezdíme... HudbaOstrava
Odpovědět
Profilova fotka
@kano Dobrý den, Jiří Halák, profesionál ve svém oboru. Doporučuji! S pozdravem Martin Lysek
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 14 let a reference více jak 200 svateb. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?