Menu Forum

14.2.2015 - Český Těšín - Hledám DJ, který pouští hudbu CZ i PL. Spěchá!

7. lis 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
kano
2
Registrovala se 3. října 2014 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
kano
2
Registrovala se 3. října 2014 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Karviná.
 Poradíte DJ, který zahraje polské i české hity? emoticon díky
3. říj 2014 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (30 r.)
73
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 566 příspěvků, 12 alb a 14 inzerátů. Má 16 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (30 r.)
73
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 566 příspěvků, 12 alb a 14 inzerátů. Má 16 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
 Petr Soukup emoticon! .. S těmi PL hity sice nevím, ale jelikož je z Bohumína, asi k nim nebude mít daleko emoticon
3. říj 2014 v 11:15  •  Svatba byla v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
djmech (34 r.)
Profesionální DJ na svatbu - Ondra "MECH" Seidl
Ondřej Seidl PRO

Hudba a zábava - Region Praha
5
fotoportrét
fotoportrét
djmech (34 r.)
Profesionální DJ na svatbu - Ondra "MECH" Seidl
Ondřej Seidl PRO

Hudba a zábava - Region Praha
5
 Pocházím 20km od Polských hranic ale že by to mělo vliv na můj výběr muziky, to asi ne.. emoticon Hrál jsem na česko-anglických svatbách i česko-německé a je to vždy o domluvě a trochu té spolupráce... Pokud máte zájem, kontaktujte mě. Určitě bychom našli společné řešení. O.S.
3. říj 2014 v 11:47  •  www.hrajisvatby.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonido (32 r.)
Jiří Halák / DJ Sonido
Jiří Halák PRO

Hudba a zábava - Region Ostrava
35

“► Dne 20.2.2016 budu exkluzivně prezentovat své služby na 2. Svatebním veletrhu v prostorách Zámečku Petrovice. Více na: www.zamecek-petrovice.cz¨ Událost Facebook: www.facebook.com/events/176218749402443/ DJ na svatbu: www.jirihalak.cz”
(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
sonido (32 r.)
Jiří Halák / DJ Sonido
Jiří Halák PRO

35

“► Dne 20.2.2016 budu exkluzivně prezentovat své služby na 2. Svatebním veletrhu v prostorách Zámečku Petrovice. Více na: www.zamecek-petrovice.cz¨ Událost Facebook: www.facebook.com/events/176218749402443/ DJ na svatbu: www.jirihalak.cz”
(Před 10 měsíci)

@kano Zdravím Vás, jsem z Českého Těšína a 14.2. mám volno. S polskou hudbou mám dostatek zkušeností - odehráno několik polsko-českých akcí jak u nás tak v Polsku. Rád se s Vámi sejdu a přizpůsobím se Vašim představám. S pozdravem Jiří Halák - DJ Sonido
3. říj 2014 ve 13:43  •  www.jirihalak.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hudbaostrava
DJ Ondra - HudbaOstrava
Ing. Ondřej Zatloukal PRO

3

“Od roku 2014 nabízíme pro Vaše svatby jedinečnou vypůjčku Holandského billiardu. Podívejte se na tuto speciální nabídku přímo na našich stránkách http://www.hudbaostrava.cz/Holandsky_billiard.pdf”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
hudbaostrava
DJ Ondra - HudbaOstrava
Ing. Ondřej Zatloukal PRO

3

“Od roku 2014 nabízíme pro Vaše svatby jedinečnou vypůjčku Holandského billiardu. Podívejte se na tuto speciální nabídku přímo na našich stránkách http://www.hudbaostrava.cz/Holandsky_billiard.pdf”
(Před 2 lety)

Dobrý den. Letos jsme zvučili i několik česko-polských svateb. Nemáme jazykové bariéry, takže nemáme problém s multinárodními svatbami, mluvíme anglicky i německy, polsky se dorozumíme.
Polský repertoár není problém, určitě bychom se ale osobně potkali a probrali detaily. 14.2. máme zatím, volno. Tak nám napište a určitě se domluvíme emoticon
Do Těšína pravidelně jezdíme... HudbaOstrava
7. říj 2014 ve 21:14  •  www.hudbaostrava.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

@kano Dobrý den, Jiří Halák, profesionál ve svém oboru. Doporučuji! S pozdravem Martin Lysek
9. říj 2014 v 00:32  •  www.yourlifevideo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
1. lis 2014 v 09:14 • miminek
fotoportrét
fotoportrét
svatebnidj (32 r.)
Svatební dj
Šmída Jaromír PRO

Hudba a zábava - Region Olomouc
17
fotoportrét
fotoportrét
svatebnidj (32 r.)
Svatební dj
Šmída Jaromír PRO

Hudba a zábava - Region Olomouc
17
 Dobrý den,
mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 14 let a reference více jak 200 svateb. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím.
S pozdravem Svatební dj Jarek
7. lis 2014 v 09:50  •  www.svatebnidj.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí