Rychlé účinné hubnutí - rady a tipy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky poraďte mi prosím jak učině zhubnout. Už jsme měla tablety, drinky na hubnutí, cvičila jsme a přibrala. Jsem v koncích už jsem rok a půl po porodu a mám navíc 17 Kg a nemůžu je za bohu zhubnout. I lynfodrenáž jsem zkusila abych zpevnila tělo a moc to nepomohlo, mám pryč jen 3cm přes lýtka a to jsem měla 12x 50 min. Opravdu pořebuju pomoc jsem v koncích.
Odpovědět
1
2
Ahojky, podíl na hubnutí je následující: 50% jídlo, 30% psychika a 20% cvičení. ;) Doporučuju tuhle knížku http://knihy.heureka.cz/katarina-skyb... Je za pár korun, tenká, stručná a jasná. Jsou v ní popsány zásadní principy a jídelníček na měsíc. Jednoduché, rychlé recepty... nic nesehnatelného nebo zbytečného nebo komplikovaného, prostě dokonalost sama. ;) Já z toho používala především večeře a obědy a občas tipy na svačinky a váha šla krásně pomalu dolů. Přidala jsem pak ještě cvičení v pravidelných dnech i časech 3x týdně a jde to i přes občasné pivo a zmrzlinu. ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@broccolka ja musim shodit 17 kg pokud chci aby me snoubenec prenesl potom pres prah a nesl v naruci.. pry vic jak 50 kg neunese
Odpovědět
@andie20 50kg? A jakou mas vysku? Jestli vic jak 160cm tak na 50kg rozhodne nehubni, to by sis zadelavala na nabeh na anorexii :) Obzvlast, pokud nemas od prirody hubenou postavu.. pro nekoho je ta horni hranice normalni vahy realnejsi :)
Odpovědět
Profilova fotka
Já se snažím také hubnout :-S Zatím mám za 17 dní dole cca 3 kila. Jím pravidelně cca 4-5x denně malé porce, hodně ... ne hodně ale moře zeleniny a snažím se tak nějak počítat kalorie. Do toho piju čistou vodu s citronem, ráno si dám skleničku vlažné vody s citronem a cítím se dobře. Sport - chodím se psem denně na procházku na 30 minut, o víkendu chodíme na 2-3 hodinky. Chtěla jsem běhat ale zatím jsem se nepřinutila ....
Odpovědět
Profilova fotka
@karlajasmine važim 66 a měřim 158.. ja vzhledově nejsme moc tlusta.. jen mam trosku sirsi stehna a boky a brisko trohu no ale to je s toho ze jsme nafoukla a nadvahu mam a pred porodem jsem byla hodne hubena a vetsinou jsme vazila 49 kdyz jsme nebyla tehotna no tuhle vahu 66 mam uz skoro 2 roky
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Bože, hubnout se musi pomalu, postupně, kolikrát to chce pomoc nejakeho výživového poradce, ktery tomu opravdu rozumi. Nabadat k tabletkam by melo byt snad trestne, takove veci dokazi telo rozhazet ještě vic 😡
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?