Máte zkušenosti s keto dietou?

Ahojte! Chtěla bych zkusit rychlou dietu, tak jsem se rozhodla pro keto dietu. Nejsem si ale ještě na 100% jistá :-N máte někdo zkušenost? Jsem docela nakouslá pro keto mix, tak nějak se mi nejvíc líbí, třeba i podle srovnání tady je nej: https://zivotavyziva.cz/jak-zhubnout/... a myslím že i podle dalších co jsem našla. Jinak ale jsem otevřená i dalším, třeba i na keto diet jsem četla pozitivní recenze. Máte někdo prosím zkušenost? :-) Děkuju!
Odpovědět
@katterinka1 Tak toto bych opravdu nedala, i když mám silnou vůli😀.. to Tě teda obdivuji🙂.. jinak za mě doporučuji sacharidové vlny,na mě fungují a celkem jsem si na to zvykla🙂
Odpovědět
marki92 @katterinka1 Rajko Dolečka jsme kdysi držely s kolegyněma v práci. Nejhorší jsou první 3dny, pak to jde. Hlad teda byl, to jo, ALE fungovala!!!.
Odpovědět
Vyzkoušel jsem tuto stravu, pro mě to chvíli fungovalo. Ale myslím, že pokud se toho budete držet po dlouhou dobu, výsledek bude vynikající
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 10 měsících
Zkousela jsem keto, ale zadny predrazeny srajdy v pytlickach, nybrz uplne klasicky pocitani sacharidu ze stravy a drzeni tela v ketoze. Jidlo jsem mela dost pestry, ale za me teda tahle dieta rozhodne ne a podruhe to uz opakovat nebudu. Kamoska me predem varovala, ze to nesedne uplne kazdymu, ale takovej hukot jsem ani ve snu necekala. Prvni dva dny jsem mela strasnou sracku, dalsi dva dny mi bylo na omdleni, takze jsem vubec nemohla ani chodit ven, i obycejnej pohyb pro byte pro me byl jak vyslap na Everest, a nakonec mi zacalo i v klidu srdce bit jak kdybych bezela maraton. Kdyz me to sileny buseni srdce jednou probudilo i v noci ze spanku, naznala jsem, ze tohle uz nevermore, na to mam svy zdravi prilis rada. Mimochodem zhubla jsem tri kila kvuli odvodneni, ktery je pri ketoze normalni, a po skonceni byly samozrejme okamzite zpet, protoze se telo dostalo do normalu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dovolím si poznámku, článek o nízkosacharidových dietách od nutričních terapeutek, které vystudovaly nutriční terapii na VŠ. https://www.nehladu.cz/nizkosacharido... Plus jejich příspěvek na FB (sdílejí anglický článek, vypíchly k němu podstatné body) https://www.facebook.com/NeHladu/post.... A nakonec od Karoliny Fourové, potravinové inženýrky: https://karolinafour.cz/vyziva/proc-s.... Long story short, bylo by lepší upravit jídelníček dlouhodobě, tak, aby to pro vás bylo únosné po celý život.
Odpovědět
Známý je myslím ketomix, recenze jsem našla třeba tady at neodkazuju na produkt https://chcibytlepsi.cz/recenze-ketom... proč mě napadl, kolegyně v práci to měla, já osobně na toto moc nejsem, protože jím očima a ráda jídlo připravuju, jí to pomohlo ve chvíli, kdy se dle jejích slov prožrala na metrák a byla závislá na vážení, začala vždy držet dietu a když neměla druhý den o kilo míň tak jí vzdávala, tak zkoušela toto, zhubla rychle asi 10 kilo, namotivovalo ji to a pak se držela už v rámci zdravého stravování, jak je na tom ted nevím, protože všichni sedíme doma měsíce na homeoffice. Já se třeba proseděla k +5 kilům 😞.
Odpovědět
Kolegyne tak zhubla 15 kg ( cambridge ) a uz 2 roky to drzi, proste se nesmi zacit prasit ale najet na zdravejsi rezim a prepnout si to v hlave
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Nejhorší je první týden, ostatně jako u ostatních diet. Vždy je dobré vyzkoušet dietu na zkoušku, zda Vám sedne. Přeji hodně štěstíčka.
Odpovědět
@marketkamich Je to různý, já doporučuju vyzkoušet víc možností. Prodietix moc neznám, vím že to zkoušela jedna moje kamarádka, ale na rozdíl od vás byla spokojená. Já zkoušela normálně Keto Mix a ten mi za 2 tydny shodil tak nějak 4-6kilo, ale docela mi to rozházelo trávení a chutově nic moc. Ještě jsem po něm zkoušela Proslim zase na 2 týdny a ten byl za mě chutově lepší i stravitelnější než Keto Mix, a zhubla jsem velmi podobně asi 4-5 kg, s tím, že jsem už šla s váhou níž než při užívání Keto Mix. Zkuste něco dalšího at už Proslim, nebo něco jiného a uvidíte. Každému může sednout něco jiného.
Odpovědět
Ono to co držím já je něco na skoro podobný způsob stravování jako ta keto dieta. Já jsem kvůli změně jídla začala s Whole30, z pohledu nasycení je vážně skvělá,člověk netrpí hladem, ale taky není pro každého, protože se člověk uváže k tomu, že jídlo si všechno musí dělat sám. Najela jsem na to i s partnerem a mužů říct, že i když jsem v polovině tak jsou výsledky už vidět. Keto dietu držela jedna naše doktorka a řekla že už nikdy více, ano sice zhubla ale po ukončení se dostavil jo jo efekt a ještě víc přibrala.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 7 měsících
Můžu se zeptat ohledně ketodiety, tak jestli je lepší si koupit ty balíčky co mají nebo když si ho sestavím sama ?
Odpovědět
@karolinaka95 Mám za sebou ketodiet a tam jsem si koupila ten hotový balíček a po ukončení diety jsem si kupovala samotné ty produkty, které jsem si poskládala do jídelníčku.
Odpovědět
@markurka Super, taky do toho nakonec půjdu, zítra by mi měl balíček dorazit, tak se na to těším. Doufám, že to vydržím 🙂
Odpovědět
@karolinaka95 Tak pak napiš jak ti to jde 🙂 s jídly podle mě nebude problém, protože je mají fakt dobré.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Zdravím, hodně se tady bavíte o produktech z ketodiet.cz, poradíte mi podle čeho nejlépe vybrat první program balíčků? Díky
Odpovědět
Profilova fotka
No podle toho co ti orientačně vyjde v BMI kalkulačce https://www.ketodiet.cz/stranky/bmi-k... si vybereš typ dietního plánu. Hlavně na jejich stránkách ti se vším poradí. 🙂
Odpovědět
Ahojky, já jsem držela ketomix dietu loni. Na začátku přijde rychlé odvodnění, tak má člověk radost, že vidí na váze míň. Ale nakonec nic z toho, jen spousta tisíc v pytli. Držela jsem to s kámoškou, ta ani skoro nikam nechodila, protože měla děsnou s*ačku 😅 Každopádně pak jsem narazila na něco, podle čeho funguju už rok, zhubla jsem 7 kg a jím co chci, neni tam omezení, ani koktejly, prášky. Nesnáším zákazy a jídelníčky. Ale obdiv všem, kdo na to tu vůli máte!
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahoj holky, já jsem toho osobně zkoušela více, ale nejvíc mi sedl teda KetoFit. I mě přijde, že je ze všech nejlevnější. Povedlo se mi hezky zhubnout a teď už jedu druhý kolo udržovačky. 🙂 A přešly mě chutě na sladké a nezdavé věci, za což jsem teda šťastná, toho jsem se nemohla zbavit roky.
Odpovědět
@zuzanabulharova Prosím tě a to musíš jíst jen ty jejich výrobky napořád? Já nad tím přemýšlím, ale mám strach, jelikož mám citlivé zažívání a co sním, tak se mi odrazí na pleti, takže se trochu bojím.
Odpovědět
Toho se neboj. Hele ty jídla mají v sobě i kolagen, mě se naopak pleť i zlepšila i s nehty. 🙂 V té první fázi jíš jen jejich jídla, ale záleží co ti vyjde, můžeš to mít na týden, dva, měsíc, záleží na tom kolik potřebuješ shodit. A pak můžeš samozřejmě jíst jen jejich a nebo jako já to bereš jen na udržování a jíš třeba jen snídani, polívku, véču nebo když tě chytne chuť na sladké dáš si nějakou jejich tyčinku nebo dezertík, ty mají skvělé. 🙂
Odpovědět
@zuzanabulharova Vyjde kde prosím? Jo tak takto to zní dobře i to že mají ty sladké věci, to já mám ráda. 🙂 A dost mě tedy překvapuje, že v tom je i kolagen. 🙂
Odpovědět
@danikkk Ajo promiň, no na začátek si vypočítáš BMI a z toho ti vyjde jakou dietu bys měla začít brát a kolik kilo máš nadváhu. Mrkni kdyžtak tady https://www.ketofit.cz/bmi-kalkulacka, tam je to hezky popsané. 🙂 Já jsem moc nepotřebovala, ale už mě to nešlo ani když jsem držela jídlo a cvičila. Takže jsem stáhla hezky kolem 8 kilo a teď už jen udržuji a jsem spokojená. 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?